We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 23 NİSAN’DA BAYRAMIN RENGİ ÇOCUKLAR

23 NİSAN’DA BAYRAMIN RENGİ ÇOCUKLAR

Kilit Grup, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için benzersiz bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Nurten – Turan Kilit İlkokul ve Ortaokulu ile işbirliği yaparak dev bir duvar resmini hayata geçiren Kilit Grup, ‘23 Nisan’da Bayramın Rengi Çocuklar’ isimli etkinlikle bir günlüğüne herkesi çocuk olmaya davet etti.

Etkinliğe öğrenciler, öğretmenler, Serik Kaymakamı Sayın Cemal Şahin ve Serik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İkram Ekiz yanı sıra Kilit Grup Yönetim Kurulu üyesi Taner Kilit, Kilit Grup İcra Kurulu üyeleri Nurten Kilit, Pelin Kilit ve Günay Kilit Şahin katıldı.

Herkesin bir günlüğüne çocuk olduğu bu özel etkinlik boyunca dev 23 Nisan resmi; birlik, beraberlik ve coşku içinde boyandı. Çocuklarla birlikte oluşturulan ve 23 Nisan coşkusunu yansıtan resim, bu yıl 104. yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ilk hediyesi oldu.

Çocukların yaratıcılığını ve dayanışmasını destekleyen bu etkinlikle, milli bayramları anlamlı kılan kalıcı bir projeye imza atılmış oldu. Kilit Grup’un bu anlamlı katkısı, toplum duyarlılığını ve çocukların önemini vurgulayan büyük bir adım olarak takdirle karşılandı.

Yorum Yaz