We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Bir Bisiklet Dostu: Tui Magic Life Jacaranda

Bir Bisiklet Dostu: Tui Magic Life Jacaranda

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Tui Magic Life Jacaranda Otel, Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından verilen “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” sertifikasının sahibi oldu.

Bisiklet dostu uygulamalarıyla tatillerinde pedallamayı tercih eden misafirlere bisikletlerinin bakımından özel menülere pek çok kolaylığın sunulduğunu tescil eden sertifika, bisikletçilere tatilleri boyunca daha fazla konfor ve rahatlık sunmayı amaçlıyor.

Tui Magic Life Jacaranda Otel’den yapılan açıklamada “Jacaranda Otel olarak, karbon ayak izini azaltmaya yönelik, “Bir pedal da sen çevir” mottosu ile bisiklet kullanıma teşvik ederek değerlerimize Bisiklet Dostu Otel kavramını ekledik.
Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘ nın başlatmış olduğu sürdürülebilir turizm kapsamında daha temiz bir çevre, daha yaşanabilir bir şehir için doğaya olan sorumluluğumuzla bisiklet turizmine katkı sağlamayı destekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorum Yaz