We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel ATF & Hellootel Forumu başarıyla gerçekleşti

ATF & Hellootel Forumu başarıyla gerçekleşti

ATF ve Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu Başarıyla Gerçekleşti

Antalya Turizm Fuarı ile Hellootel, 2022 yaz sezonuna katkı sunmak amacıyla 1000’e yakın uluslararası acente yöneticisiyle Kemer’de 10-14 Mayıs arasında sezon forumu için bir araya geldi. 15 ülkeden 1000’e yakın acente profesyonelinin workshoplar, birebir görüşmeler ve motivasyon etkinlikleri çerçevesinde MiragePark Hellootel Forum 2022’de gerçekleşti.

TÜRK TURİZMİNE ÖNEMLİ KATKI

Zor bir sezon öncesinde, Kemer bölgesinde forumun düzenlenmesine özellikle dikkat çeken Hellootel Yönetim Kurulu Başkanı Sabir Mirzam ve Antalya Turizm Fuarı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral; Turizm sektörünün zorluklara üreterek çözüm sunabileceğini, forumu Kemer’de düzenleyerek bölgeye dikkatleri çekmek, sezon başlangıcına sinerji sağlamak ve “Türkiye Turizmi”ne yine çok önemli bir katkı sunmak istediklerini belirttiler.

B2B GÖRÜŞMELERLE SEZON SATIŞLARINA İVME

Forum çerçevesinde Hellootel üyesi oteller uluslararası acenteciler ile bir araya geldiler ve 2022 yaz sezonu hazırlıklarını sundular. Forumun ilk günü B2B görüşmeleri ile sezon satışlarına ivme kazandıracak fikir alışverişinde bulunuldu.

ANTALYA TURİZM FUARI SUNUMLARI VE KAYITLARI GERÇEKLEŞTİ

Ayrıca Antalya Turizm Fuarı sunumları ile 27-28 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ATF22 katılımcılarını ve programı açıklandı. “Türkiye Turizmi”nin gelişimine sundukları benzersiz katkıya vurgu yaparak “Uluslararası Acente Profesyonelleri”nin ATF kayıtlarını gerçekleştirildi.

ATF & Hellotel Forumuna Mirage Park Resort, Amara Premiere Palace, Kilikya Palace, Sealife Hotels, Champion Tatil Köyü, Club Boran Beach destekleriyle katkı sundu. Forum muhteşem Gala Gecesi ile son buldu.

Yorum Yaz