We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Salimova: Rus turist uçamıyor

Salimova: Rus turist uçamıyor

RUSLAR TÜRKİYE’DE TATİL İÇİN SABIRSIZ

GM DERGİ ÖZEL HABER/SABRİYE ÇAY

ATF ve Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu’na katılan Rus Acentesi Sunmar Tour Direktörü İrina Salimova, Rus turistlerin son durumu ve katıldığı forum hakkında değerlendirmelerde bulundu. “Rusların Türkiye’de tatil için sabırsız ancak bölgelerde uçuşun olmaması onların beklemede kalmalarına neden oluyor” dedi.

Gerçekleşen forumda Türk turizmcileriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Rus acentesi (Sunmar Tur Şirketi) Direktörü İrina Salimova, düşüncelerini GM Turizm ve Yönetim Dergimizle paylaştı.

ATF VE HELLOOTEL’E TEŞEKKÜRLER

Formu gerçekleştiren Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral’e ve Hellootel Yönetim Kurulu Başkanı Sabir Mizam’a teşekkür ederek “Forum bizim için oldukça verimli geçti. Büyük bir sistemin parçası olmak ve bunu daha önceden de deneyimlemiş olmaktan son derece mutluyum. Bu tarz forumların daha sık yapılması gerektiğine inanıyorum. Türk turizm sektörüyle iş birliğimiz kuvvetlendirmek ve iletişim halinde kalmak bizim için her zaman önemli” dedi.

RUS TURİSTLER TÜRKİYE’Yİ ÇOK ÖZLEDİ

Rus pazarı ile ilgili olarak ise herkesin merakla beklediği soruya ise “Rus turistler çok istekli ve heyecanla Türkiye’ye tatile gidecekleri günü bekliyorlar. Türkiye’ye giden uçakların bazı bölgelerden kalkışının olmaması, sadece merkezden olması Rusları geciktiriyor. Biz bu koşullarda Türkiye’ye turist göndermek için çalışıyoruz. Biz savaş istemiyoruz, bir an önce bu durumun son bulmasını ve eski günlerimize dönmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü Ruslar Türkiye’yi çok özledi.”

Yorum Yaz