23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Salimova: Rus turist uçamıyor

RUSLAR TÜRKİYE’DE TATİL İÇİN SABIRSIZ

GM DERGİ ÖZEL HABER/SABRİYE ÇAY

ATF ve Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu’na katılan Rus Acentesi Sunmar Tour Direktörü İrina Salimova, Rus turistlerin son durumu ve katıldığı forum hakkında değerlendirmelerde bulundu. “Rusların Türkiye’de tatil için sabırsız ancak bölgelerde uçuşun olmaması onların beklemede kalmalarına neden oluyor” dedi.

Gerçekleşen forumda Türk turizmcileriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Rus acentesi (Sunmar Tur Şirketi) Direktörü İrina Salimova, düşüncelerini GM Turizm ve Yönetim Dergimizle paylaştı.

ATF VE HELLOOTEL’E TEŞEKKÜRLER

Formu gerçekleştiren Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral’e ve Hellootel Yönetim Kurulu Başkanı Sabir Mizam’a teşekkür ederek “Forum bizim için oldukça verimli geçti. Büyük bir sistemin parçası olmak ve bunu daha önceden de deneyimlemiş olmaktan son derece mutluyum. Bu tarz forumların daha sık yapılması gerektiğine inanıyorum. Türk turizm sektörüyle iş birliğimiz kuvvetlendirmek ve iletişim halinde kalmak bizim için her zaman önemli” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ruslar Pegasus ile İzmir'e uçabilecek

RUS TURİSTLER TÜRKİYE’Yİ ÇOK ÖZLEDİ

Rus pazarı ile ilgili olarak ise herkesin merakla beklediği soruya ise “Rus turistler çok istekli ve heyecanla Türkiye’ye tatile gidecekleri günü bekliyorlar. Türkiye’ye giden uçakların bazı bölgelerden kalkışının olmaması, sadece merkezden olması Rusları geciktiriyor. Biz bu koşullarda Türkiye’ye turist göndermek için çalışıyoruz. Biz savaş istemiyoruz, bir an önce bu durumun son bulmasını ve eski günlerimize dönmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü Ruslar Türkiye’yi çok özledi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aeroflot Airlines'tan Türkiye'ye ilave uçuş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya'da oteller fiyatları indiriyor
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER