We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Burçlara göre tatil rotaları

Burçlara göre tatil rotaları

GM Haber Merkezi

Türkiye’nin değerli bölgelerinde kaliteli ve keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; burçlara göre belirlediği Temmuz tatili rotalarını açıkladı. Deniz tatilinden Yurt Dışı Turlarına, Kültür Turlarından Kıbrıs’a kadar her türlü seçeneği değerlendiren firma tatil rotalarını burçlarla eşleştirdi.

Lider ve cesur olma özellikleriyle ön plana çıkan Koç, Aslan ve Yay burçları deniz tatillerinden vazgeçemiyor. Sıcak iklimin hakim olduğu, yaz mevsiminin uzun sürdüğü ve neredeyse kış mevsimine kadar ılıman bir atmosfer sunan Akdeniz ve Ege Koç, Aslan ve Yaylar için yine favori.

Eğlenceyi, keyif yapmayı ve yeni yerler keşfetmeyi seven Terazi, Kova ve İkizler burçları yurt dışı turları ve yeni rotalar keşfediyor. Egzotik yerler, antik şehirler, yeni lezzet ve kültürleri deneyimlemek isteyenler için TatilBudur’un yurt dışı rotaları alternatiflerin başında geliyor.

Keyfe, lükse ve konfora önem veren Oğlak, Boğa ve Başak burçlarının tatil rotası ise Kıbrıs oluyor. Yaz’ı karşılayan festivalleri ile meşhur, bütün kültürlerden etkilenen kültür karması mutfağı ve gurme mezeleri ile ön planda olan Kıbrıs; renkli dünyası ile şenlik tadında bir tatil vaat ediyor.

Akrep, Yengeç ve Balık burçlarının tercihlerinin başında deniz tatili geliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını doyasıya çıkarabilecekleri tatil rotaları TatilBudur’da sizleri bekliyor.

Yorum Yaz