We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Loti, Moskova’da Acenteleri Buluşturdu

Loti, Moskova’da Acenteleri Buluşturdu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Sektörde ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Loti, Moskova’da yeni ofisinin açılışını 30 Eylül’de özel bir etkinlikle gerçekleştirdi. Ofis açılışında Loti’nin faaliyetleri ile ilgili son gelişmeler acentelerle paylaşılırken, sağlıklı yaşam konusunda eğitimlere, spor etkinliklerine ve akşam yemeği gibi çeşitli aktivitelere de yer verildi.

En yüksek satış hacmine sahip 35 acentenin katılım gösterdiği etkinlikte, Loti sektörde fark yaratacak iş hedeflerini ve misyonunu paylaştı, acentelerin soruları yanıtlanarak işbirliği ve daha güçlü ilişkiler kurma fırsatı yakalandı. Etkinlik programının devamında ofiste sağlıklı yaşam konusunda uzman eğitmenler tarafından verilen tavsiyeler dinlendi, öğleden sonra da büyük bir spor merkezinde acentelerin katılımıyla spor etkinliği düzenlendi. Gün sonunda, spor kompleksi içinde yer alan lüks bir restoranda acentelere akşam yemeği verilirken, Loti Ceo’su Aydın Yaşayacak acentelere iş birlikleri konusunda teşekkürlerini iletti. Bu etkinlik sayesinde şirket yetkilileri acentelerle daha sıkı ilişkiler kurma fırsatı yakaladı.

Ofis açılış etkinliği, Loti’nin misyonunu desteklemekle birlikte, acentelerle daha güçlü bir işbirliği oluşturulması yönünde önemli bir adım olarak öne çıktı.

Yorum Yaz