We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Cosmos Theatre’da Evrenin Sırlarını Keşfedin

Cosmos Theatre’da Evrenin Sırlarını Keşfedin

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Evrenin Sırlarını Keşfedin: ANDY ile Sanat, Teknoloji ve Gurme Gastronominin Muhteşem Buluşması Yaz Boyunca Her Salı ve Perşembe Günü Cosmos Theatre’da!

Sanat, teknoloji ve gurme gastronomi kültürünün kusursuz bir şekilde harmanlandığı Kilit Grup’un yeni projesi Cosmos Theatre için özel olarak tasarlanan ANDY, tüm duyularınıza hitap ederek etkileyici anlar yaşamanızı sağlayacak bir sahne eseridir.

Kreatif direktörlüğü Igor Rudnik tarafından yürütülen gösterinin kostümleri Alina German tarafından titizlikle tasarlanmış ve özgün müzikleri Ryan Otter tarafından bestelenmiştir.

Evrenler arası gerçekleşen uzay temalı macerada, davranışları ve hissettikleriyle diğer tüm androidlerden farklılaşan Andy’nin kozmosun bilinmeyenlerine doğru çıktığı yolculukta yer alacaksınız.

Arkasında dev bir kadro bulunan ANDY, olağanüstü koreografiler, dekorasyonlar, kostümler, özgün müzikleri ve çepeçevre saran video içerikleriyle sizi farklı evrenlerin içine sürükleneceksiniz. Gösteri konseptine entegre olarak yaratıcı şefler tarafından hazırlanan gastronomi şöleni damaklarınızda unutulmaz izler bırakacak.

ANDY, her hafta Salı ve Perşembe günleri Antalya Lara’da yer alan ülkemizin yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre’da sizlerle buluşacak.

Bu özel gösterinin biletleri için www.cosmostheatre.com/tr/events adresini ziyaret edebilir 444 90 30 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilir veya Biletix’ten alabilirsiniz.

Yorum Yaz