We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel CULLINAN BELEK’İN SEMBOLÜ: GALAPAGOS BEACH CLUB

CULLINAN BELEK’İN SEMBOLÜ: GALAPAGOS BEACH CLUB

Cullinan Belek’in kalbinde bir buluşma noktası olan Galapagos Beach Club bu yaz da misafirlerini eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Galapagos adını dünyanın en büyük kaplumbağasından alan ve mimarisinde bu sembolü taşıyan Galapagos Beach Club, Cullinan Belek’in simgesi haline gelmiş görkemli yapısıyla dikkat çekiyor.

Doğayla uyumlu bir şekilde inşa edilen ekolojik mimarisi sayesinde denizle iç içe bir deneyim sunan Galapagos Beach Club, chill alanları, izole köşeleri, bahçeye yayılan kuş sesleri ile gündüzleri tam bir  Akdenizli olarak misafirlerini karşılıyor. Zengin içki menüsü ve özel lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Galapagos Beach Club’da Michelin yıldızlı şefler de özel sunumlar yapacak.

Geceleri gece kulübü olarak hizmet veren Galapagos Beach Club, unutulmaz showlar ve önde gelen DJ’lerin performanslarıyla canlanıyor. Cullinan elmasının hikayesini özel bir kareografi ile anlatan Diamond show, akıllara kazınan ikonik film sahnelerini canlandıran Pictures show eşsiz kareografileri ve kostümleri ile dikkat çekiyor. Ethnic DJ Party, Blanche Exclusive Party, Voile Exculusive Party ise eğlenceyi yükseltiyor.

Yorum Yaz