We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel RAMMOS MANAGED BY DEDEMAN BODRUM AÇILDI

RAMMOS MANAGED BY DEDEMAN BODRUM AÇILDI

Dedeman Hotels & Resorts International, yeni marka stratejisi kapsamında, geleneksel misafirperverlik anlayışını tarihi ve doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği lokasyonlarından biri olan Bodrum’la buluşturuyor.

Rammos Hotel yatırımcıları Kumova ve Mandalinci aileleri iş birliği ile Dedeman tecrübesini Bodrum’a taşıyan zincir, gerçekleştirdiği lansman töreni ile Bodrum’da misafirlerini ağırlamaya başladı.

2 yıldır Kumova ve Mandalinci aileleri tarafından işletilen Rammos Hotel Bodrum, yapılan franchise anlaşması sonrasında 5 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilen lansman töreni ile misafirlerini ‘Rammos Managed by Dedeman Bodrum’ olarak ağırlamaya başladı.

Rammos Managed by Dedeman Bodrum’un açılış törenine Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Rammos Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Mandalinci, Rammos Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kumova ve davetliler katıldı.

12 AY İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Bodrum’un Turgutreis ilçesinde yer alan, 6 süit, 8 aile odası ve 106 deluxe oda olmak üzere 120 odası bulunan Rammos Managed by Dedeman Bodrum;  hem bölgedeki konaklama ihtiyacını karşılayacak hem de 12 ay aralıksız istihdam sağlayacak.

Turgutreis merkeze 3, Bodrum şehir merkezine 19 ve Bodrum havalimanına 53 kilometre mesafede yer alan Rammos Managed by Dedeman Bodrum; Güvenli Turizm, Mavi Bayrak, 3 Yaprak Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık sertifikalarına sahip.

Yerli ve yabancı turistlerin sadece yaz aylarında değil, 4 mevsim tatil yapabilmeleri için özel bir seçenek sunan Rammos Managed by Dedeman Bodrum, Turgutreis Marina’ya yakınlığı ile yat sahibi misafirlerin, Kos Adası’na en yakın konumda bulunması sebebiyle de Kos Adası’na gitmek isteyen konukların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Sadece tatil değil; iş seyahatinden şirket etkinlerine, düğün ve özel gün organizasyonlarından balayı tatiline kadar çok geniş bir kitleyi misafir eden otel, Dedeman Loyal Club üyesi olan misafirlere  özel fırsatlar sunuyor.

Hayvan dostu konseptiyle küçük ırk evcil hayvanları da kabul eden Rammos Managed by Dedeman Bodrum, misafirlerin tüm özel talep ve ihtiyaçlarına ‘Guest Asist’ sistemi ile cevap veriyor.

“DEDEMAN BİZİM HAFIZAMIZDA KALİTELİ, ONURLU VE MARKASINI HAK EDEN BİR KURULUŞ”

Açılış töreninde konuşan Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, “Burada çok güzel bir birlikteliğe şahitlik ediyoruz. Dedeman otellerinin sayısının artması beni bir Türk insanı, Türkiye’yi seven biri olarak çok memnun ediyor. Çünkü Dedeman güçlü bir marka. Bizim hafızamızda da kaliteli, onurlu ve sahip olduğu prestiji hak eden bir marka. Kumova ve Mandalinci ailelerinin gücünü de birleştirince ortaya güzel bir konsept çıktı. Ama daha da güzeli, bir Türk markası ile güçlü bir Bodrum markasının birleşmesi. Dedeman markasının da hem marka değerinin hem franchise anlaşmaları ile otel sayısının artması beni ziyadesiyle mutlu etti. Dedeman’ın yurt dışı yatırımları da var, birlikte belki bazı iş birliklerinin kapısını açabiliriz” dedi.

“EGE VE AKDENİZ OTELLERİMİZLE ETKİLEŞİM YARATACAĞIZ”

Törende konuşan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray da Dedeman markasını çok değerli yatırımcılara teslim ettiklerini söyledi. Türkiye turizmi için güzel işler yapmayı arzu ettiğini dile getiren Demiray, “Bu kadar güzel bir birliktelikten güzel bir sinerji doğurmak istiyoruz. Sayın Banu Dedeman ile tanıştığımda Dedeman’ın 17 oteli vardı. Açık otel sayımız şu anda 33. Aktif, devamlı seyahat eden Loyal Club üye sayımız 60 bin. Bunu 1 milyona çıkartmayı hedefliyoruz. Bu hedef için özellikle Rammos, Kemer, Olympos gibi Ege ve Akdeniz otellerimizle etkileşim yaratacağız. Biz 7’den 70’e herkesi misafir etmek için yola çıktık. 0-12 yaş grubuna ücretsiz konaklama, 12-20 yaşa %30 indirim, 20-30 yaşa da %20 indirim sunduk. Hedefimiz Z kuşağının da Dedeman’ı olmak.  Ayrıca basın mensuplarına %25, kamu görevlilerine ve emeklilere de %30 indirim imkanı sunuyoruz. Bu girişimlerimiz yatırımcılarımızı da çok mutlu ediyor. Ülkemiz turizm sektöründe firmalar belirledikleri fiyatın altına inmeye imtina ediyor ancak bu doğru değil. Önemli olan herkese uygun çözümler sunabilmek. Bu birlikteliğin çok verimli ve kazançlı olmasını diliyorum. Birlikte büyüyoruz, birlikte kazanacağız” şeklinde konuştu.

“TURİZM SEKTÖRÜNDE ÇOK DEĞERLİ OLAN DEDEMAN MARKASI İLE AİLEMİZİ GENİŞLETİYORUZ”

Kumova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kumova ise “2 yıl önce bir 19 Mayıs gecesi güzel bir açılışla Turgutreis’in marka değerini artıracak güzel bir organizasyona imza atmıştık” diyerek sözlerini şöyle tamamladı: “O günden bugüne, Mandalinci ailesi ve Kumova ailesi olarak çok güzel bir yatırıma imza attık. İki aile tek bir aile olmayı çok güzel başardık. Değerli genel müdürümüz, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla bu aileyi genişlettik. Bugün de turizm sektöründe çok değerli olan Dedeman markası ile bu aileyi genişletiyoruz. Otelimiz 120 odalı olmasına karşın, butik bir anlayışla konuklarına bugüne kadar hizmet verdi. Destek veren herkese teşekkür ederiz. İnşallah Rammos by Managed Dedeman olarak çok değerli işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz