We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Digiverse 150 Bin Ziyaretçi Ağırladı

Digiverse 150 Bin Ziyaretçi Ağırladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Belek turizm bölgesindeki The Land of Legends içerisinde 5 bin metrekare alan üzerinde kurulu bulunan alternatif turizmin önemli adreslerinden ‘Digiverse’, Ocak-Haziran ayları içerisinde, oluşan tüm olumsuz gelişmelere rağmen, 150 bin yerli ve yabancı misafiri ağırladı.

Dünyanın ilk ve tek 360°lik aksesuarsız hissedilebilir sanal evreni olan ve 33 farklı dijital deneyim alanı, 100’den fazla dijital eseri barındıran Digiverse’in Genel Müdürü Feride Uygur yaptığı açıklamada “Digiverse yaklaşık bir yıldır Belek Bölgesinde aktif olarak yer alan, dünyada hiçbir yerde bulunmaması özelliği taşıyan tek platformdur. Digiverse içinde dijital, sanat ve teknoloji buluşmuş durumdadır.Avatar ve Stawars filmlerinin yaratıcısının konseptini, biz kendi şehrimizde sunmaktayız. Bu bizim için bir gurur kaynağı. Öncelikle geçen yıldan bu yana 400 bin, Ocak ayından bu yana da 150 bin yerli ve yabancı misafirimize ev sahipliği yaptık. Gelen misafirlerimizden aldığımız yorumlar bizler için çok değerli. Adı üzerinde burası bir deneyim evresi.Bu arada yaklaşık 5 bin tur operatörünü de burada ağırladık. Bu da bizim için oldukça değerli. Çünkü biz Antalya Destinasyonuna, Türkiye Ekonomisine, Antalya Ekonomisine çok ciddi kazançlar sağlıyoruz.Buda bizi çok onore ediyor” dedi.

Haber: Halil Öncü

Yorum Yaz