We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Barut Hemera ve Barut Andız’ın personel jesti

Barut Hemera ve Barut Andız’ın personel jesti

Öncü otel markası Barut Hotels, otellerinde çalışanlarına sunduğu hak ve uygulamalar ile Akdeniz bölgesinde örnek olmayı sürdürüyor. Eğitim, doğum, evlilik, ödüllendirme, tatil gibi birçok konuyu kapsayan uygulamalar ve kurumun köklü değerleri ile kriz zamanları dahil olmak üzere sahip olduğu ekonomik istikrar sayesinde, çalışan devir oranı sektöre kıyasla minimum düzeyde seyrediyor.

Barut Hemera ve TUI BLUE Barut Andız, 10 yılı tamamlayan çalışanlarına sezonun yorgunluğunu üzerlerinden atabilmeleri ve aileleri ile keyifli zaman geçirmeleri için otellerinde tatil yapma olanağı sunuyor. 2019’da başlayan uygulama 4. yılına ulaştı.

Farklı İK uygulamalarına ek olarak, 4 yıldır devam eden çalışan motivasyonunu destekleyici tatil uygulaması kapsamında, çalışanlar yaz sezonu sonunda kendi belirledikleri tarihlerde Barut Hemera ve TUI BLUE Barut Andız’da aileleriyle birlikte tatil yapıyor.

Konu hakkında bilgi veren Barut Hemera Genel Müdürü İzzet Bekir, ‘‘4. yılına geldiğimiz tatil hediyesi uygulamamız çalışma arkadaşlarımızı mutlu ediyor. Kurum içi eğitimlerimizde çalışanlarımızın bizi, yeniliklerimizi, hizmetlerimizi tanımalarını ve deneyimlemelerini sağlıyoruz. Tatil uygulamamız ise eğitim amaçlı değil; yoğun geçen sezonun ardından bir mola vermeleri ve sevdikleri ile keyifli zaman geçirmelerine olanak sağlamak için sunduğumuz hediyemizdir. Mutlu çalışan-mutlu misafir felsefemiz kapsamında, çalışan memnuniyetine üst düzey önem veren bir grubuz’’ dedi.

Yorum Yaz