We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Yılbaşında Rixos Mısır’da Yıldızlar Geçidi

Yılbaşında Rixos Mısır’da Yıldızlar Geçidi

Mısır’ın gözde tatil merkezleri Sharm El Sheikh ve Hurghada’da bulunan Rixos Otellerinde misafirleri yılbaşında eğlenceli bir program bekliyor. Rixos Premium Seagate, Rixos Sharm El Sheikh ve Rixos Premium Magawish Suites & Villas’ta konserler, dj performansları ve daha fazlasıyla dolu bir yeniyıl eğlencesi planlanıyor.

Rixos Premium Seagate hem yetişkinler hem de çocuklar için çok farklı gösteri ve etkinlikleri 30 Aralık – 6 Ocak boyunca misafirlerine sunuyor. 31 Aralık yılbaşı gecesi dünyaca ünlü Gipsy Kings ft. Tonino Baliardo grubu, ünlü Rumen sarkıcı Inna ve Dj Deniz Koyu sahne alacaklar. 4 Ocak’ta Atomic Girls grubu, 6 Ocak’ta ise Top Hit Bands ve dünyaca ünlü Türk Dj Burak Yeter misafirlere unutulmaz bir gece yaşatacaklar.
Rixos Sharm El Sheikh’te yılbaşı haftasını geçirecek olan misafirler eğlenceyi doyasıya yaşayacaklar. 31 Aralık’ta Fly Project, Atomic Girls, Adgrms, 2 Ocak’ta 2Elements ve Adgrms, 3 Ocak’ta Plastik Funk ve Adgrms,4 Ocak’ta 2Elements ve Plastik Funk, 6 Ocak’ta ise Inna ve Deniz Koyu’nun sahne performanslarıyla misafirler yılbaşı haftasının tadını çıkartacaklar.

Aynı zamanda Zumba- fitness eğitmenleri Sergey Pobegalov ve Sergey Oleynikov’da 30 Aralık – 7 Ocak arasında her iki otelde yapacakları spor etkinlikleriyle misafirlerin yeni yıla zinde bir başlangıç yapmalarına yardımcı olacaklar.

Rixos Premium Magawish Suites & Villas’ta ise, 31 Aralık yılbaşı gecesi ünlü sarkıcı Faydee, Top Hit Bands ve 2Elements’in sahne alacak. 6 Ocak’da ise Gipsy Kings ft. Tonino Baliardo ve Plastik Funk misafirlere dopdolu bir yılbaşı haftası misafirleri bekliyor. Zumba eğitmeni Hender Corredor’da 30 Aralık-7 Ocak tarihleri arasında Zumba ve fitness programları ile misafirlerle birlikte olacak.

Yorum Yaz