We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Muharrem Uzun Ethno Hotels Belek’te

Muharrem Uzun Ethno Hotels Belek’te

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Muharrem Uzun Ethno Hotels Belek’te Muhasebe Müdürü olarak göreve başladı. Uzun yaptığı açıklamada kariyer yolculuğunu anlatırken yeni işini duyurdu. Muharrem Uzun’un basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Geçtiğimiz günlerde Kilit Hospitality Group bünyesinden ayrılarak Ethno Hotels Belek’te Muhasebe Müdürü olarak başlamış bulunmaktayım.

Turizmin genç ve sevilen yöneticilerinden biriyim, 18 Yıllık Turizm kariyerim boyunca Magic Life ve Holiday Inn gibi uluslararası gruplarda Merkez Muhasebe Müdürlüğü ve Mali İşler Müdürlüğü görevlerinde bulundum ve birçok grupta ve tesis de yönetici olarak görev yaptım bu süre zarfında tesislerin mali sistem alt yapısının gelişmesine öncülük ettim, güçlü kontrol kaliteli sistemlerden geçer anlayışını benimseyerek turizm mali sistemine güçlü sistemler ile yenilikçi çalışmalara imza atarak birçok faydalar sağladım özellikle 2022 yılında yapmış olduğum çalışma ile yazılı olmayan ‘Turizm Mali Sistemi’ni bir araya getirerek büyük bir çalışmaya imza attım. Merkezinde insan olan bu çalışma sayesinde yönetici olmak isteyenlerin kariyer yolculukları boyunca karşılaşacakları bütün işlemleri bir araya getirdim, turizm yöneticileri tarafından tam not almayı başaran bu çalışma, yönetici adaylarına büyük katkılar sağlamıştır.

Sosyal medya hesabımdan motivasyonlarını yüksek tutacak paylaşımlarla yönetici olmayı hedefleyen adaylara kariyer planlaması ve hedeflemesinin ne kadar önemli olduğunu naçizane anlatmaya çalışıyorum. Planlama ve hedefler koymak, başarı için gerekli temel taşlar arasında bulunur. Kişisel stratejiler geliştirmek; kişisel amaçlar belirlemek ve bunlara uygun hareket etmek herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Kariyer planlaması ile ilgili anahtar noktalardan biri de hayallerimizden gerçeklik alana kadar doğru adım atabilmemizdir. Hedeflerimize ulaşabildiğimiz zaman neredeyse hiçbir engel karşımızda duramaz.

Aynı zamanda yoğun tempomun dışında hikaye türünde kitap yazmaktayım, yazarlığı da benzer derecede önemli bir unsur olarak görmekteyim. Kitap yazarlığı, insani farkındalığa ait en derinden hissedilen sanat formudur. Güzel eserler ortaya çıkıyorsa, toplumda olumlu sonuçların elde edilebilmesini sağlayabilirsiniz. Okuyucuların hayatlarının içine girerek onlarında farkındalığının artmasını sağlayarak değişkenlik getirebileceği inancındaydım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Ethno Hotels’in bu güzel tesisinde olmaktan mutlu ve bu büyük ekibin bir parçası olmaktan gururluyum.”

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Muharrem Uzun’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz