We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel IMWF 2023 Rixos Premium Seagate’de kapılarını açtı

IMWF 2023 Rixos Premium Seagate’de kapılarını açtı

MICE ve düğün sektörünün temsilcileri ile ilişkileri geliştirmek için bu yıl yedincisi düzenlenen IMWF 2023, Şarm El-Şeyh’teki Rixos Premium Seagate’de kapılarını açtı.

MICE ve düğün planlayıcılarının, sektör profesyonellerinin ve katılımcıların talep gösterdiği IMWF’nin, her sene olduğu gibi bu etkinlikte de uluslararası iş potansiyelini ortaya çıkarması bekleniyor.

Etkinliğe ilişkin Inventum Global Satış & Pazarlama Direktörü Enver Murad görüşlerini aktardı: “International MICE & Wedding Forum, bu yıl ilk kez Mısır’da gerçekleşiyor. Etkinliğin çeşitli destinasyonlara genişlemesini beklerken, bu muhteşem konumu keşfetmek için 7. etkinliğimizi Mısır’da gerçekleştirmekten memnuniyet duyuyoruz. Son altı yılda, bu etkinlik Türkiye’de büyük başarı elde etti. Bu yıl Mısır’da, Mısır Turizm Otoritesi ve Rixos Mısır Otelleri gibi önemli sponsorlarımızın desteğiyle gerçekleştiriyoruz. Çeşitli partnerlerimiz ve devlet kurumlarının desteğiyle sürdürülebilir büyümeyi bekliyoruz. Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz.”

“IMWF ile birlikte, Rixos Mısır Otelleri ve Inventum Global’in Mısır turizminin gelişimine olan katkılarını takdirle karşılıyorum” diyen Mısır Turizm Otorite CEO’su Amr El-Kady, “MICE ve düğün gibi etkinlikler, turizmin çeşitlendirilmesinde kilit bir rol oynuyor ve bu tür organizasyonlar yeni iş fırsatları yaratmanın yanı sıra yerel ekonomilere de canlılık katıyor. Egypt Alive stratejisi çerçevesinde, kültür, müzik ve spor gibi çeşitli etkinliklere odaklanıyoruz” dedi.

Rixos Mısır Otelleri CEO’su Erkan Yıldırım ise şöyle konuştu: “IMWF organizasyonu ilk kez Türkiye dışında ve Rixos Premium Seagate olarak bu önemli organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman ilklerin öncüsü olan Rixos Hotels, Şarm El-Şeyh’te düzenlenen bu organizasyon ile bir kez daha markaya olan güveni göstermiş oldu. Dünyanın dört bir tarafından gelen katılımcılara Şarm El-Şeyh’i tanıtarak Mısır turizmine katkı sağlamaya devam ediyoruz. 12 ay boyunca turizm sezonun gerçekleştiği bölgede Inventum Global ile iş birliğimizi geliştirerek yeni düğün ve toplantı organizasyonlarımızı 2024’te de artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Yorum Yaz