We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Lara Barut Collection Alman turizmcilere ev sahipliği yaptı

Lara Barut Collection Alman turizmcilere ev sahipliği yaptı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümünde Almanya’dan gelen turizmciler,
3-4 Kasım tarihlerinde FVW TravelTalk Kongresi’nde buluştular.

İlk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirilen kongrenin ikinci akşamına Lara Barut Collection ev sahipliği yaptı. Geceye 300 turizm profesyoneli katıldı.

Almanya’nın önde gelen turizm medya gruplarından FVW Medien tarafından her yıl düzenlenen FVW TravelTalk Kongresi, bu yıl ilk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirildi. Organizasyonun ikinci akşamına Lara Barut Collection ev sahipliği yaptı.
Ev sahibi Lara Barut Collection adına konuşma yapan Barut Hotels Ticari Direktörü Samuray Önen, konuşmasında Lara Barut Collection’ın büyük dönüşümü, ekim ayında açılışı yapılan Bayou Villas ve Arum Barut Collection’ın kış sezonunda odalarına yönelik gerçekleştireceği büyük renovasyon hakkında turizm profesyonellerini bilgilendirdi. Konuşmasında grubun yenilikleri ve yatırımlarını vurgulayan Sönen “Siz değerli turizm profesyonellerini Antalya’da Lara Barut Collection’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki kongrenin özel bir anlamı var, FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümü. Barut Hotels olarak FVW’nin 50. yılını kutluyor, başarılarla dolu nice yıllar diliyoruz. Biz de 50 yılı geride bırakmış bir markayız. Bildiğiniz gibi her yıl yeni projelerimiz ve yatırımlarımızla kendimizi yeniliyoruz’’ dedi. Sözlerine grubun yeni yatırımlarının Didim’de hayata geçirileceğini belirterek devam eden Önen ‘‘2024 yılında Didim’de Barut Collection konseptli otelimize kavuşacağız. Önümüzdeki yıllara bizi taşıyacak bu projelerin yanı sıra yeni nesiller için sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin ilk Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikalı otellerine sahibiz, otellerimiz yeşil enerji kullanmayı sürdürecek’’ dedi.

Yorum Yaz