We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel GRANADA LUXURY BELEK’TE PERSONEL GECESİ

GRANADA LUXURY BELEK’TE PERSONEL GECESİ

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Granada Luxury Belek’te, eğlence ve dayanışma dolu bir personel gecesi organize edildi.

Şirket çalışanları, bir araya gelerek unutulmaz bir personel gecesi geçirdi. Gece, şirketin misyonu ve değerlerini pekiştirmek amacıyla düzenlenirken çalışanlar arasındaki dayanışmanın da artırması hedeflendi. Çalışanlar, dans yarışmaları ve çeşitli oyunlarla streslerini atarken, yeni arkadaşlıklar kurma ve mevcut ilişkileri güçlendirme fırsatı buldular.

Granada Luxury Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Osman Üçdan, geceye özel bir konuşma yaparak çalışanlara teşekkür etti. Üçdan, Otel Operasyon Direktörü olarak göreve başlayan Ufuk Sönmez ve Satış & Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Barış Kökkaya’ya hoş geldin temennilerini iletti. Granada markasının mottosunun personel memnuniyeti eşittir misafir memnuniyeti olduğunu ifade eden Üçdan, birlikte daha büyük başarıların mümkün olduğunu vurguladı.

Gecede personele yeni gelişmelerle ilgili bilgilendirmeler de yapıldı. Başkan Üçdan, Granada Otellerinin başarılarından bahsederek, 2024 yılında gastronomi alanında yeni projelere imza atacaklarını duyurdu. Granada Eğitim Akademisi’ni kurarak bire bir eğitim verileceğini belirten Üçdan, personel memnuniyetini ve eğitimini daha yukarıya taşıyacaklarını amaçlayan projelerinden de bahsetti.

Personel gecesinin, ekip ruhunu güçlendirmenin yanı sıra çalışanların motivasyonunu artırmaya da katkı sağladığı belirtilirken, gece boyunca samimi bir atmosferde geçen etkinlik, şirket içi iletişimi ve iş birliğini güçlendirme yolunda önemli bir adım oldu.

Yorum Yaz