We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel HİLTON’DAN ÇİN’DE BÜYÜME ADIMLARI

HİLTON’DAN ÇİN’DE BÜYÜME ADIMLARI

Hilton Asya Pasifik Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Clarence Tan, Çin’deki franchise modellerine DoubleTree by Hilton’u eklediklerini bu marka ve Hilton Garden Inn markasıyla 19 yeni otel işleteceklerini açıkladı.

Kerem Köfteoğlu’nun THP’den derlediği bilgilere göre, Tan, yeni markalarının Çin’in başkenti Pekin’in yanısıra, Şanghay, Haikou, Nanchang ve Zhangzhou gibi önemli şehirlerde hizmet vereceğini söyledi. Franchising, Hilton’un Amerika’daki portföyünün yüzde 90’ından fazlasını temsil ettiği gibi, küresel genişlemesinin büyük bir kısmını yönlendiriyor. Hilton yönetimi, Asya Pasifik’te Hilton Garden Inn franchise modelini 2021’de Çin’de başlattı, günümüzde de modeli Tayland ve Avustralya’da genişletmeye odaklanıyor.

Bölgede şimdiye kadar 76 Hilton Garden Inn otelinin faaliyette olduğu, 130’u aşkın yeni projenin de yapım aşamasında olduğu belirtiliyor. Hilton yönetiminin bünyesindeki markalarla işlettiği otel sayısı 93’e ulaştı.

Tan bölgenin önemini şöyle açıklıyor: “Asya Pasifik’te seyahat talebindeki toparlanma devam ediyor. Dolayısıyla franchising bu bölgede giderek daha önemli bir iş modeli haline geliyor.”

Hilton Asya Pasifik Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alexandra Jaritz ise şunları söylüyor: “Bölgedeki gezginler arasında kaliteli ve çeşitli seyahat deneyimlerine olan talep arttıkça, Hilton Garden Inn de dahil olmak üzere birinci sınıf markalarımız için geliştirme fırsatları da artıyor. DoubleTree by Hilton markamız dünyanın her yerinde olduğu gibi burada da misafirlere keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Hilton olarak konuklarımıza tüm destinasyonda tutarlı, güvenilir ve samimi konaklama deneyimi yaşatmak için mal sahiplerine standartlaştırılmış marka rehberliği sağlıyoruz.”

Yorum Yaz