We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Hint düğünleri için tek yetkinlik anlaşması yaptılar

Hint düğünleri için tek yetkinlik anlaşması yaptılar

Hindistan düğün ve MICE pazarının lider acentesi Inventum Global ve NG Phaselis Bay, Hindistan pazarı için önümüzdeki yıllarda da geçerli olacak, özel tek yetkililik anlaşması imzaladı.

Inventum Global, Hindistan pazarında uzun süredir gerçekleştirdiği özel tanıtım faaliyetleri ile son yıllarda ülkemize önemli sayıda Hint düğünü ve toplantı grubu organizasyonu gerçekleştirmekte ve pazarın açık ara lideri konumunu korumaya devam ediyor.

2023 yılı itibariyle ise Hindistan Pazarına özel NG Phaselis Bay ve Inventum Global birlikte hareket planı oluşturmaya karar verip Hindistan bu pazarda ülkemizi tanıtmaya ve birlikte yeni ses getirecek organizasyonlar gerçekleştirmeyi amaçlıyorlar.

Anlaşmamız, şimdiden meyvelerini vermeye başlamış görünüyor

Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak NG Phaselis Bay anlaşması ile ilgili düşüncelerini bizlerle paylaştı;

‘’Hindistan pazarı ülkemiz için gerçekten yükselen bir yıldız. Öncelikle bizlere inanan NG Phaselis Bay üst yönetimine teşekkür etmek istiyorum. Tanıtım faaliyetlerimize güçlerimizi birleştirerek başladık ve çok kısa bir sürede 7-10 Mart 2023 tarihinde NG Phaselis Bay otele üst düzey bir Hint düğünü almayı başardık. Bildiğimiz ve her detayına oldukça hakim olduğumuz bir işi yapıyoruz ve tüm tanıtım ve araştırma geliştirme faaliyetlerimiz bir an bile durmaksızın kesintisiz olarak devam ediyoruz. İnanıyorum ki ilerleyen günlerde yükselen grafiği hep birlikte göreceğiz.’’

Inventum Global Hindistan, Rusya, Ukrayna, İngiltere ve çok yakında duyuracağı ABD-Kanada yapılanmasıyla bu ülkelerden gruplar üretiyor ve bu özel grupları hizmet ofislerinin bulunduğu başta Türkiye, Mısır olmak üzere Rusya, Tanzanya, Kenya gibi ülkelere götürüyor.

Şirketin orta ve uzun vadeli ana hedefleri ise hem grup ürettiği ülke hem de hizmet ofis sayısını artırmak ve çok daha büyük küresel bir networke yayılabilmek. Bu sayede amaçlanan ise çok daha yüksek bir ciro ve karlılığa ulaşıp, şirketin uluslararası piyasalardaki itibar ve değerini artırmak. Şimdiye kadarki planlanan hedeflere ise yaşanan pek çok bölgesel ve küresel krizlere rağmen fazlasıyla ulaşılmış durumda. Bu mevcut başarı da gelecekteki vizyonun gerçekleştirilmesi adına büyük bir ümit vadediyor.

Yorum Yaz