We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel LOTİ, Yalıkavak Marina Hotel’in Resmi Sponsoru Oldu

LOTİ, Yalıkavak Marina Hotel’in Resmi Sponsoru Oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Tekne sahipleri ve deniz tutkunları tarafından “2022 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” seçilen Yalıkavak Marina, ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla sektörde ses getiren LOTİ Tur opertörü ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Konusunda uzman ekipleri, özel olarak tasarlanmış Mercedes marka Sprinter, Tourismo, Maybach araç filosu, özel jeti ve deniz uçağı konsiyerj hizmetleri ile LOTİ, Yalıkavak Marina Hotel’in misafirlerine üst düzey hizmet sunma vizyonunu desteklemeyi amaçlıyor.

Yalıkavak Marina’nın kalbinde yer alan Yalıkavak Marina Hotel’in konsiyerj hizmetlerini sağlayacak olan LOTİ, marinanın lüks konaklama ve eğlence seçenekleri sunma kapasitesini artırmayı hedefliyor.

LOTİ CEO’su Aydın Yaşayacak, bu iş birliğinin heyecan verici fırsatlar sunacağını vurgularken, Yalıkavak Marina ile yapılan sponsorluk anlaşmasının, markalarını deniz tutkunu kitlelere daha etkili bir şekilde tanıtmalarına imkan sağlayacağını belirtti.

Bu iş birliğinin sektöre yeni bir standard getirmesi beklenirken, iki markanın müşterilerine sağladığı benzersiz ve özel deneyimler, lüks yaşamı sevenler için eşsiz fırsatlar sunacak.

Yorum Yaz