We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel İskender Paydaş ve Orkestrası ile Sezona Veda

İskender Paydaş ve Orkestrası ile Sezona Veda

GM Haber Merkezi

Akra Hotels bünyesinde yer alan Akra Fethiye ve Akra Fethiye The Residence 2023’ün son misafirlerini uğurlayarak sezona veda etti.

Başarılı bir sezonu geride bırakan Akra Fethiye ve Akra Fethiye The Residence’ın sezona unutulmaz bir partiyle veda etti. İskender Paydaş ve Orkestrası’nın sahne aldığı final eğlencesinde yaz sezonu boyunca olağanüstü performansla çalışan ekipler doyasıya eğlendi. 2024 sezonu için moral ve motivasyon depolayan ekip İskender Paydaş ve Orkestrası ile unutulmaz bir gece yaşadı.

Akra Fethiye ve Akra Fethiye The Residence Genel Müdürü Aslıhan Atıl tarafından personele özel düzenlenen sezona veda partisinde tüm ekipler bir araya geldi. Gecede bir konuşma yapan Aslıhan Atıl, yaz boyunca sonsuz bir enerji ve özveriyle çalışan tüm personeli tebrik ederek 2024 yılında başlayacak yeni sezon için de 2023’ü aratmayacak bir sezon olmasını diledi.

Başarılı bir sezon geçiren ekibin İskender Paydaş ve Orkestrası’nın nefis müzikleri ile yorgunluklarını attığı gece geç saatlere kadar devam etti.

Yorum Yaz