We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel JOUNY, “TÜRKİYE KİLİT DESTİNASYON OLACAK”

JOUNY, “TÜRKİYE KİLİT DESTİNASYON OLACAK”

Önde gelen küresel Destinasyon Yönetim Şirketi Rocket International DMC, önemli tur operatörleri için çeşitli kaynak pazarlarda tek inbound acentesi olarak faaliyet gösteriyor. CEO Roula Jouny’in yönetimindeki Rocket DMC International, beş destinasyonda kapsamlı destinasyon yönetimi hizmetleri sunarken seyahat sektöründeki varlığını genişletmeye hazırlanıyor. Türkiye, Mısır, Tunus, Kanarya Adaları ve Özbekistan’daki mevcut operasyonlarıyla şirket, Katar, Suudi Arabistan ve Yunanistan pazarlarına giriş yapmaya hazırlanıyor.

“HER DESTİNASYONDA LİDER OLMAYA HAZIRLANIYOR”

Rocket International DMC CEO’su Roula Jouny, “Rocket DMC International’ın, bir başka istisnai DMC’yi daha kurup benzeri görülmemiş bir performansa ulaştırarak başarı grafiğini sürdürdüğünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. DACH pazarında Falk Travel AG, Özbekistan kaynak pazarından Centrum Holidays gibi saygın tur operatörlerinin yanı sıra Fransa, İspanya ve İskandinavya’daki lider ortaklarımızla kurduğumuz stratejik ittifaklar sayesinde Rocket DMC Türkiye, büyümemizin her zamankinden daha güçlü olacağı kilit bir destinasyon olacak. Avrupa’nın önemli kaynak pazarlarındaki güçlü ortaklıklarıyla Rocket DMC International, faaliyet gösterdiğimiz her destinasyonda lider bir güç olmaya hazırlanıyor” dedi.

Rocket DMC International, Basel merkezli yeni kurulan bir tur operatörü olan Falk Travel Ag ile olan ortaklığıyla daha da güçlendi. Falk Travel AG, Falkensteiner Group’un tur operatörü faaliyetlerini sürdürmekte ve yeni ortaklarla tekliflerini genişletmeyi hedefliyor.

FTI Touristik’in kurucusu ve eski genel müdürü Dietmar Gunz, 1 Ocak’tan itibaren geçerli olmak üzere Falkensteiner iştiraki Traveleague AG’nin yüzde 37 hissesini satın aldı. Almanya’nın Nürnberg kentindeki ETS International’dan Alexej Boiko da hisselerin yüzde 40’ını satın aldı. Traveleague’in kurucuları Erich ve Andreas Falkensteiner, Giovanni Coccove Andreas Arquin hissedar olarak kalmaya devam edecek. Şirket yakında Falk Travel AG adını alacak ve yönetimine Traveleague AG’nin CO-CEO’su Carmen Windlin liderlik edecek. Dietmar Gunz ise Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenecek.

Falk Travel AG, hissedarlarının da destinasyon uzmanlığından yararlanmayı hedefliyor. Almanca konuşulan ülkelerdeki toplam 33 oteli ve İtalya, Hırvatistan, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Polonya ve Macaristan’da faaliyet gösteren destinasyon yönetim şirketi Falk Tours ile Falk Travel AG, kişiye özel seyahat deneyimleri sunuyor.

Rocket DMC International CEO’su Roula Jouny “Rocket International olarak, seyahatin yaşamları dönüştürme ve ufukları genişletme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Yenilikçi çözümlerimiz, istisnai hizmetimiz ve sürükleyici deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimiz için unutulmaz yolculuklar yaratmayı arzuluyoruz. Misyonumuz, her destinasyonun gizli hazinelerini ortaya çıkarmak, anlamlı bağlantıları teşvik etmek ve dünyamızın sunduğu çeşitli kültürler ve nefes kesici manzaralar için derin bir takdiri teşvik etmektir. Rocket DMC ile olasılıklar sonsuzdur ve seyahat hayallerinizi gerçeğe dönüştürmede güvenilir ortağınız olmaktan heyecan duyuyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz