We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel İSTANBUL’UN ALEZZİ’Sİ TURİSTLERİN DİKKATİNİ ÇEKİYOR

İSTANBUL’UN ALEZZİ’Sİ TURİSTLERİN DİKKATİNİ ÇEKİYOR

Türkiye’de inşa edilen, 44 metre uzunluğa sahip bin kişilik kapasitesi ile eğlence sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Alezzi Yacht, turizm sektöründe faaliyet gösterecek.

Restaurant ve eğlence sektöründe lider isimlerden biri olmak için yaklaşık 2 senedir çalışma yapan Alezzi, sektörün önde gelen isimlerini de bir araya topluyor.

Alezzi Yacht, 44*18 metrelik genişliği, tasarımı ve ekipmanları ile boğazda turistlerin de dikkatini çekiyor. 3 kata sahip olan Alezzi alt katında Fine Dining bir hizmet sunarken, orta kat ve açık alan teras katında uluslararası boyutlarda partiler vermeyi planlıyor. Modern mobilyaları, led ekranları, ışık robotları, ateş ve sis makinaları ile İstanbul akşamlarında konuklarını ağırlayacak.

TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI

Şirket, kaptan köşkünün DJ kabini haline getirilmesi, yatın ortasından denizi gören dev bir cam alan olması, iç ve dış dahil tüm bölgelerde led ekranların yer almasının şimdiden yakınından geçen turist teknelerini meraklandırdığını belirtti.

MODERN RESTAURANT, YAT VE CLUB

Alezzi Yacht, hem dünya mutfağının hem de geleneksel türk mutfağının ezgilerini taşıyan bir menüye sahip. İç tasarımı Titanik gemisinden ilhamla dizayn edilen yatın, üst ve orta kat ise uluslararası festivallerde hissettirecek bir tasarım ile kurgulandı.

Alezzi Yacht Firması Yetkilisi, “Dünya’nın her yerinden turistlerin görmek için geleceği yüzen eğlence resturant yatını tasarladık. Şıklık, kalite ve güzel yemek bizim için önemli. Uluslararası düzeyde müzik direktörleri ve en sevilen yerel sanatçıların ağırlanacağı, konserler vereceği eğlence yatımızı sizlerle buluşturmak için gün sayıyoruz” dedi.

Yorum Yaz