We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Kempinski Hotel The Dome Belek’ten Yeni Konsept: Sultan Villas “The Secret Paradise”

Kempinski Hotel The Dome Belek’ten Yeni Konsept: Sultan Villas “The Secret Paradise”

Hotel The Dome Belek, geleneksel ve modern mimariyi bir araya getiren dokuların bir arada sunulduğu 6 adet yeni lüks villası ve göl kenarında konumlanmış yeni konsept restoranı Sofra by The Lake ile Antalya Belek’e yenilik getirdi. 12 ay boyunca hizmet verecek olan Kempinski Hotel The Dome Belek Sultan Villalarında konaklayacak misafirler, lüks ve konforlu tatil deneyiminde ayrıcalıklı hizmetler ile karşılanıyor.
Kempinski Sultan Villas “The Secret Paradise” mottosu ile evinizin konforunun gizli bir cennette vadediyor. Biz de bu yeniliği Hotel the Dome Belek’in yeni konseptini Satış & Pazarlama Direktörü Ayşen İnce’den dinledik.

Kempinski Hotel The Dome Belek KEMPINSKI SULTAN VILLAS “The Secret Paradise” projesini Haziran Ayında hayata geçirdiniz. Bu proje hakkında sizden bilgi alabilir miyiz?

2019 yılından bugüne kadar villa bölgemizde yeniliklerimiz gerçekleşiyor. Öncelikle göl kenarında bulunan Royal Golf Villalarımızın renovasyonu ile başlamıştık, daha sonrasında Pasha ve Presidential villalarımızda Selçuklu döneminin geleneksel yapısı ve günümüz mimarisinin modern dokunuşlarıyla yenileme gerçekleştirdik.
Kempinski Hotel The Dome Belek’te 2022 Haziran ayında 6 adet yeni Sultan Villamız ve villa misafirlerimize özel olarak tasarlanmış “Sofra By The Lake” restoranımızda kültürümüzün temel taşı olan Selçuklu dönemi misafirperverliğini yansıtan ve deneyimli şeflerimizin dokunuşuyla dünya lezzetlerini misafirlerimiz ile buluşturduk. Golf sahası ve göl kenarında bulunan Kempinski Villa Bölge’mizde ayrıcalıklı hizmetimizi misafirlerimize sunarken, doğanın eşsiz uyumu misafirlerimize gizli bir cenneti vadediyor. Bu sebeple “The Secret Paradise” mottosu bizim için önemli.

12 ay boyunca hizmet verecek olan Kempinski Hotel The Dome Belek Sultan Villaları’nda konaklayacak misafirleri hangi ayrıcalıklar bekliyor?

Sultan Villa misafirlerimiz, Lady ın Red tarafından havaalanında karşılanarak, CIP terminalinde ağırlanıyor. Misafirlerimiz konaklama boyunca villa asistanlarımız tarafından özel servisimizden yararlanırken, yeni villa restoranımız Sofra By The Lake lezzetlerini deneyimliyor, The Dome Sanitas Spa & Wellness hizmetlerimizden yararlanarak ruhsal ve bedensel olarak zinde kalabiliyor. Özel havuzlu villalarında keyifli bir tatil geçiren misafirlerimiz Kempinski Hotels ayrıcalıklarını keşfediyor.

Villa Konseptini hangi profil tercih etti? Kendine has bir portföyü oluştu mu?

Villa konseptini genellikle gözlerden uzak, biraz daha sakin ve kendine has hizmet almak isteyen misafirlerimiz tercih ediyor. Her şey dahil konsept dahilinde Sofra By The Lake restoranımızda a’la carte hizmet vererek misafirlerimizin unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamalarına olanak tanıyoruz. Villalarımızı çocuklu aileler, balayı çiftlerimiz ve sevimli dostlarıyla beraber tatil yapmak isteyen misafirlerimiz de villalarımızda evcil hayvan konaklamamız olduğu için tercih edebiliyor.

2023 turizm sezonu için hedefleriniz nedir?

2022 yılı tüm sektör için beklenilenin üzerinde yoğun ve başarılı bir yıl olarak devam ediyor. Tabi ki gelecek yıl için de hedefimiz daha iyi başarılara imza atmak ve hizmet sektöründe kalıcı çözümler üreterek misafir memnuniyeti en üst düzeyde tutmak. Bununla beraber 2022 yılında bir adım daha atmış olduğumuz sürdürülebilirlik projelerimize 2023 yılı itibariyle daha da yoğunlaşarak, doğa farkındalığını ön plana çıkarmayı planlıyoruz. Sektörümüz için de bu sürdürülebilirlik adımlarının geleceğimiz için de önemli olduğuna inanıyoruz.

Son olarak okuyucularımıza ve sektöre iletmek istediğiniz mesajınızı alabilir miyiz?

Akdeniz’in incisi olan Antalya sezon boyunca farklı kültürlerden misafirlere ev sahipliği yapıyor. Tarihi ve kültürel yapısı ile eşsiz doğasının birleşimi Antalya’yı tercih eden misafirlerimiz için vazgeçilmez destinasyonlardan biri haline getiriyor. Bu sebeple doğru çalışan yatırımı, sektörümüzün kanayan yarası olan istihdam sorununa çözüm olabilir. Türk misafirperverliğine hayran olan turistleri eğitimli ve mutlu çalışan ile ağırlamak memnuniyeti en üst düzeyde tutacak olup, bu da her sezonda daha başarılı olmamızı sağlayacaktır.

Yorum Yaz