We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Aydın Yaşayacak-LOTİ faaliyetine başladı

Aydın Yaşayacak-LOTİ faaliyetine başladı

GM Haber Merkezi

Sektörün merakla beklediği yeni tur operatörü LOTİ, üst segment hizmet anlayışı ile turizme yeni bir pencere açıyor.

Marka kendisini şu şekilde tanımlıyor;

LOTİ, yıllarca edinilen deneyim, bilgi ve birikimlerle birlikte, yüksek gelir grubu tüketicilerinin özellikle pandemi sonrası beklentilerindeki değişiklikleri en iyi şekilde sentezleyen üst segment hizmet konseptidir. İçinde vintage duyguları barındıran, misafirlerine farklı ve özel hissetmelerini sağlayan, maksimum konfor ve kalite algılarını lüks hizmetin zamansız doğası ile taçlandıran bir deneyim sunar.

Şirketin CEO’su Aydın Yaşayacak LOTİ ile ilgili şunları söyledi;

“Son dönem gelişmeleriyle özellikle BDT pazarından doğan tatil taleplerine diğer tüm tur operatorlerinden farklı olarak; bir deneyim ve duygu olarak yaklaşmaktayız. Misafirlerin bu deneyimi, seyahate karar vermeleriyle başlar ve hayatları boyunca devam eder. Deneyim daha sonra bir anıya dönüşür. Lüks konaklama tesislerimiz bu deneyimin önemli bir parçasıdır. Eminim ki bu konseptin parçası olmak isteyeceklerdir. Biz LOTİ olarak misafirlerin uçuş deneyimlerini, otellerine ve havalimanlarına ulaşımlarını, rekreatif faaliyetlerini ve concierge gibi konaklama harici hizmetlerini de farklı ve özel hizmet anlayışıyla planlıyor ve hazırlıyoruz. Bu deneyime biz “Signature Experience” diyoruz.

Uçaklarımız ve kendi araç filomuza ek olarak oluşturduğumuz CRM yapısı hizmetimizin önemli parçaları olacaklardır.
Ayrıca özenle hazırladığımız “Loti Signature Club” ile bu ayrıcalıklı dünyada bizimle birlikte olacak seyahat acentalarıyla tüm kazanımlarımızı paylaşıyor olacağız. Onları farklı hissettireceğiz.”

Yorum Yaz