We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Makyaj uzmanları Dünya Şampiyonası için Mirage Park Resort’ta

Makyaj uzmanları Dünya Şampiyonası için Mirage Park Resort’ta

Ulusal ve uluslararası birçok organizasyonu başarıyla gerçekleştiren Mirage Park Resort, 6-11 Kasım 2023 tarihlerinde 45 ülkeden gelen kalıcı makyaj uzmanlarından oluşan takımların mücadele ettiği Dünya Şampiyonası’na bu yıl 3. kez ev sahipliği yaptı.

Toplam 550 yarışmacının katıldığı World Universal League Of Parment Makeup (Wulop) etkinliğinde, kalıcı makyaj alanında kendi ülkelerindeki yarı finallerde birinci olan takımlar, dünya şampiyonu olabilmek için karşı karşıya geldi.

Takımlar sadece yarışmakla kalmadı, kategorilere göre yapılan yarışmalar sonrasında uzmanlar tarafından verilen eğitimlerle, yeni teknikler ve yöntemler hakkındaki bilgiler uygulamalı olarak gösterildi. Ayrıca dünyaca ünlü makyaj sanatçılarının da konuşmacı olarak katıldığı, birbirinden farklı oturumlar ve etkinlikler, katılan takımlar tarafından büyük ilgiyle takip edildi.

Alanında otorite kabul edilen Jüriler tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasına yarışmalarda dereceye giren takımlara Mirage Park Resort Gala salonunda düzenlenen ödül töreninde ödülleri taktim edildi.

Yorum Yaz