We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Mp Hotels Türkiye Ekibi, FTI’ın 40. yılını kutladı

Mp Hotels Türkiye Ekibi, FTI’ın 40. yılını kutladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

MP Hotels’in Türkiye Merkez Ofisi, tüm takım arkadaşlaryla beraber bir etkinlik düzenleyerek FTI’ın 40 yılını kutladı. Antalya Merkez Ofis’te düzenlenen kutlamada tüm ekip üyeleri birlikte eğlendi ve “nice başarılı 40 yıllara” denildi.

Bu ay 40. yılını dolduran FTI, Avrupa’nın en büyük Tur Operatörlerinden biri olmayı sürdürüyor.

FTI Grubu dünya çapında binlerce takım arkadaşı ve tatil deneyimi sunduğu milyonlarca misafiri ile her yıl 100’den fazla destinasyonda hizmet veriyor.

FTI Tur Operatörü’nün otelcilik markası olan Meeting Point Hotels, 8 ülkede 13.000’den fazla odası, 60 tesisi, 7000 ekip üyesi ile 6 farklı markası bulunan uluslararası bir otel zinciri olup portföyünde Labranda Hotels & Resorts, Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts ve Lemon & Soul Hotels gibi alt markalar bulunuyor. Buna ilave olarak, kendine özgün Aquaworld Belek gibi daha ayrıcalıklı tesisleri de “MP Hotels” çatısı altında işletiyor.

Yorum Yaz