We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel MTS Globe Türkiye Sezonu “Glamourous Night” Galasıyla Kapattı

MTS Globe Türkiye Sezonu “Glamourous Night” Galasıyla Kapattı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

MTS Globe Türkiye, yoğun geçen sezonu Nirvana Cosmopolitan Hotel, Cosmos Theater’da düzenlenen Glamourous Night galasıyla kapattı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen sezon sonu galası, bu yıl da geçen sene olduğu gibi Cosmos Theater’da düzenlendi. Bütün bölge ofislerinden çalışanların ve iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen galaya 400’e yakın kişi katıldı.

Gala programı Wellbees uygulamasının lansmanı ile başladı. MTS Globe Türkiye çalışanları artık esenlik uygulaması, Wellbees, Share Our Passion aracılığıyla ücretsiz olarak online diyetisyen, online spor hocası ve online psikolog görüşmesi yapabilecekler. Ayrıca şirket içi sosyal medya ağı olarak da kullanılabilecek uygulamaya ilk gün 250’nin üzerinde çalışan üye oldu.

Wellbees lansmanı sonrası Tiyatro kulübünün gösterileri ile devam eden gala, yönetim kurulu üyelerinden Münci Karakaya ve Tanju İçten’in ortaklıklarının 40’ıncı yılı için düzenlenen sürpriz kutlama ile devam etti. Ardından 15’inci yıl ve 20’inci yıl plaket ve ödülleri dağıtıldı.

Sanatçı Alya’nın performansı geç saatlere kadar devam etti.

Yorum Yaz