We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Palandöken dört mevsim hizmette

Palandöken dört mevsim hizmette

Kayak sezonunun vazgeçilmez adresi Palandöken Kayak Merkezi yerleşkesinde bulunan Ejder Kayak Merkezi A.Ş’ ye bağlı Snowdora Hotel, misafirlerini güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve yenilenen konsepti ile toplamda 82 Oda 168 kişilik kapasitesiyle tüm yıl boyunca ağırlamayı hedefliyor.

4 Adet Family Suit Oda, 4 Adet Suit Oda, 8 Adet Connection Room, 40 adet Standart Twin Bed, 26 Adet Standart French Bed odadan oluşan Snowdora Hotel Palandöken Kayak Merkezi’nin gelişim politikasına paralel olarak yenilenen yüzü ile Palandöken Kayak Merkezi’nin en sıcak evi haline gelmenin yanısıra pistlere sadece 100 metre mesafede konumlanmış olması kayak severlerin ilgisini çekmekte.

Kayak yapmanızı kolaylaştıracak tüm imkanlara sahip olan otelimiz, konforlu ekipmanları, hijyenik gıda ürünleri, kaliteli servisi ve sürdürülebilir turizm politikaları ile huzurunuza huzur katacaktır.

Havalimanı: 19 km (15 dk.), Otobüs Terminali: 13 km (10 dk.) Erzurum Şehir Merkezi: 4 km (3 dk.) olan uzaklığıyla kayak severlere eşine az rastlanan ulaşım konforunuda Palandöken Kayak Merkezleri içinde sunmaktadır.

Yorum Yaz