We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel SunExpress’ten kıyı temizleme etkinliği

SunExpress’ten kıyı temizleme etkinliği

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress açıklamasına göre, şirket, yenilikçi ve çevre dostu hava yolu olarak daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreci projeler üretmeye devam ediyor. Etkinliğin Antalya ayağına SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan da katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, daha sürdürülebilir bir gelecek için doğayla uyumlu sürdürülebilir uygulamaları desteklediklerini ve sürdürülebilirlik bilincinin her adımda kendilerine eşlik ettiğini belirtti.

Düşük emisyonlu uçakları filolarına kattıklarını bildiren Çalışkan, şunları kaydetti:

‘Uçuşlarımızı daha çevre dostu ve sürdürülebilir biçimde tasarlayarak, ‘yeşil kabin’ inisiyatifleri ile kabin içinde ultra hafif ekipmanlar ve çevreyi koruyan malzemeler tercih ederek sürdürebilirliğimizi devamlı artırmaya çalışıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Çevre Günü kapsamında gönüllü arkadaşlarımızla birlikte yeni bir projeye imza atarak Türkiye’nin farklı kentlerinde kıyı temizliği etkinlikleri düzenledik. Sürdürülebilirlik alanında farklı inisiyatiflerimiz ve farkındalık çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.’

Verilen bilgiye göre, SunExpress, misafirlerine sağlıklı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunarken operasyonlarını sürdürülebilir temeller üzerine kurmayı hedefliyor. Daha temiz bir gelecek için başlattığı çevreci ve sürdürülebilir projelerine devam eden SunExpress, yenilikçi ve çevre dostu hava yolu olarak konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Yorum Yaz