We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Paximum, Mallorca’da ConX ve AfterX’e katıldı

Paximum, Mallorca’da ConX ve AfterX’e katıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Global Seyahat Pazaryeri Paximum, 10 Mayıs 2023 tarihinde seyahat ve teknoloji firması TravelgateX tarafından düzenlenen ConX2023 ve AfterX2023 etkinliğine sponsor olarak katıldı.

Her yıl seyahat ve turizm endüstrisinde hizmet verdiği firmaları bir araya getirerek iki günlük iki ayrı etkinlik düzenleyen TravelgateX, bu yıl ConX ve AfterX etkinliklerini 330 partner, 15 konuşmacı ve 21 sponsor ile gerçekleştirdi.

Uluslararası konuşmacılar ve turizm profesyonellerinin katıldığı ConX2023 etkinliği bu yıl yepyeni bir konseptle kapılarını açtı: Yapay Zeka ve Kişiselleştirme

“Uncut: Now is Personal” sloganı ile kapılarını açan konferansta TravelgateX CEO’su Pedro Camara “Kişiselleştirmenin ve Chatbot devriminin seyahati gelecekte nasıl etkileyeceğinin altını çizerek, konaklama endüstrisi içinde amaçlarının insanları mutlu ederek, sonsuza dek sürecek anılar yaratmalarını sağlamak olduğunu” söyledi.

Seyahat endüstrisi profesyonellerini biraraya getirerek yeni iş fırsatları oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen AfterX2023’te ise dijital çağda yüz yüze yapılan çok değerli bağlantılar edinilen profesyonel bir etkinlik gerçekleştirildi.

Yorum Yaz