We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Schmetterling 2023 Kongresi için İzmir’de

Schmetterling 2023 Kongresi için İzmir’de

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Almanya’nın önde gelen turizm şirketlerinden Schmetterling, 2023 yıllık kongresi İzmir’de gerçekleşiyor. Sunis Efes Royal Palace Resort & SPA’da yapılan Gelecek Perspektifleriyle Turizm Kongresi, ikinci gününü geride bıraktı. 22 Ekim’e kadar devam eden programlar, Türkiye ve Almanya arasındaki turizm faaliyetlerine katkı sağlama amacı taşıyor.

Açılış konuşmalarını; İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Karaçanta, İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Özkardeş, Alman Seyahat Acentaları Birliği (DRV) Başkanı Norbert Fiebig, Schmetterling CEO’su Ömer Karaca ve Schmetterling Kurucu Partneri Anya Müller Eckert gerçekleştirdi. Kongreye ayrıca, Türkiye – Almanya Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi (Jetco) Turizm Grubu Başkanı Mücella Kantaroğlu ve İzmir Ticaret Odası Turizm Direktörü ve TGA İl Kurul Üyesi Mine Güneş Kaya katıldı.

Yorum Yaz