We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Paximum Trabzon Seyahat Acenteleri ile Buluştu

Paximum Trabzon Seyahat Acenteleri ile Buluştu

Paximum, 30 Mayıs’ta Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren acenteler ve acente temsilcilerine Trabzon Mercure Otel’de Kahvaltı etkinliği düzenledi.

Yaklaşık 100 seyahat acentesi ve acente temsilcisinin katıldığı Kahvaltı Etkinliğine FlyNas Havayolları Bölge Müdürü Mehmed Kürşad Caymaz katılımıyla destek verdi. Etkinlikte Paximum Yönetimi, Operasyon yöneticisi ve satış müdürleri hazır bulundu.

Paximum olarak FlyNas Havayolları’nın katılımı ile düzenlenen etkinlikte giriş konuşması yapan SANFlight Genel Müdürü Serkan Selen etkinliğe katılan acente temsilcilerine SAN TSG ve Paximum ile ilgili bilgiler paylaştı.
Selen konuşmasında şu ifadeleri kullandı, “Her geçen gün yeni entegrasyonlar ile ürün çeşitliliğini ve rekabetçi fiyat alternatiflerini artıran ve Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen QM-Quality Management Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) “TÜRKİYE’NİN EN İYİ QM ONLINE SATIŞ & PAZARLAMA DESTEK FİRMASI” kategorisinde ödüle layık görülen Paximum bölgedeki Sejour acentelerinden sağladığı otelleri tek bir entegrasyon sayesinde Global Bedbank’lara verebiliyor. Ayrıca global tedarikçilerin sağladığı çeşitli ürünleri alarak Paximum acentelerinin rekabet etme şansını yaratıyor ve sektörde fark yaratmalarını sağlıyor. Paximum bugün 200’den fazla yerel ve global incoming acentenin otel kontratını dünya pazarlarına ulaştırıyor. Paximum; Expedia, Agoda gibi global tedarikçilere ek olarak, Otelz, Jolly iş birliği ile acentelerini, Türkiye’den ve dünyadan on binlerce tesise daha avantajlı fiyatlarla ulaşmasını sağlıyor.”

Ayrıca Paximum son dönemde dünyanın önde gelen havayolları, GDS ve tedarikçileri ile direk bağlantı sağlayarak NDC içerikleriyle zenginleştirilmiş özel fiyat avantajlı uçuş seçeneklerini seyahat acentelerine sunuyor.

Etkinlikte SANFlight Genel Müdürü Serkan Selen’in konuşmasından sonra sahneye gelen Paximum İş Geliştirme Müdürü Abdurrahman Ural, Doğu Karadeniz Bölgesinde hizmet veren Seyahat Acentelerinin ürün hizmet ağının geliştirilmesine yönelik Paximum B2B platformunda yer alan Otel, Uçak Bileti, Rent A Car, Transfer, Dubai Vizesi gibi ürün ve hizmetlerin tanıtımı yaptı.

Sonrasında FlyNas Havayolları Bölge Müdürü Mehmed Kürşad Caymaz FlyNas havayollarının bölgeye yaptığı uçak seferleri ve FlyNas havayollarının sunmuş olduğu hizmetleri etkinliğe katılan acente temsilcileri ile paylaştı.

Etkinlik sonunda Well Palace Side otelinde konaklama, Paximum ve FlyNas uçak maketi hediyeleri, Etkinliğe katılan seyahat acenteleri arasında yapılan çekilişle talihlilere verildi.

Yorum Yaz