We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Ramada Plaza By Wyndham Antalya’da 100’üncü yıl coşkusu

Ramada Plaza By Wyndham Antalya’da 100’üncü yıl coşkusu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Ramada Plaza By Wyndham Antalya 100.yıl’a özel bir video hazırladı. Tanıtım videosunda tüm otel personelinin rol aldığını söyleyen Ramada Plaza by Whyndham Antalya Genel Müdürü Erçin Yalçın, “100.Yıl özel programlarımız ile 29 Ekim’e tüm hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.

Cumhuriyetin 100. yılı coşkusunu 29 Ekim’de misafirleriyle paylaşacak olan Ramada Plaza By Wyndham Antalya’da 2024 sezonu hazırlıkları da başladı. Yeni atamalar gerçekleştiren otel kadrosuna 3 turizm profosyenelini dahil etti. Ön Büro Müdürü İlyas Kalemkuş, Misafir İlişkileri Müdürü Başak Öngören ve Gece Müdürü olarak Duygu Uğurel atandı.

Ramada Plaza by Whyndham Antalya Cumhuriyet’in 100. yılı programını anlamlı bir notla paylaştı:

29 Ekim 2023-Pazar

18.00-19.00 Lobby Alanı

Piyano ve Keman eşliğinde Cumhuriyet Balosu, Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve ve Cumhuriyet Müzikleri eşliğinde!

19.00-21.30 Mood’s Restoran

Fasıl Grubu ve bir çok süprizler ile!

Türk milletinin tarih yolculuğundaki varoluş mücadelesi cumhuriyetin ilanı ile taçlanmıştır. Bağımsızlık düşüncesi ile inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti, istiklal mücadelemizi zafere ulaştıran birlik ve beraberlik ruhunun büyük eseridir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

100. yıl yolunda Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Yorum Yaz