We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Setur yenilediği online kanalları ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarıyor…

Setur yenilediği online kanalları ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarıyor…

Koç Topluluğu şirketlerinden olan Setur, müşteri memnuniyetinde bu yıl da birinci seçilerek üst üste 3. kez turizm sektörü birincisi* oldu. Müşteri deneyimini ve memnuniyetini her alanda en üst seviyeye çıkarmak adına online satış kanallarını yeniledi. Yenilenen Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması, kullanıcı dostu arayüz tasarımları, Setur’un sunduğu tüm hizmetlere kolay ve hızlı erişim imkanlarıyla, seyahatin önündeki engelleri kaldırmaya ve hayatları zenginleştirmeye devam ediyor.

Kullanıcı içgörülerinden yola çıkılarak tasarlanan, daha sade tasarımlara sahip ve daha hızlı işleme olanak tanıyan Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması, gelişmiş filtreleme özellikleri ile kullanıcıların, planladıkları seyahate dair tüm seçenekleri görmelerine ve incelemelerine imkan tanıyor. Kullanıcılar, harita görüntüleme ve fotoğraflarla destekli bir şekilde diledikleri oteli seçebiliyor, kendileri için uygun tarihleri ve oda tipini belirleyebiliyor. İlgili otele dair uygunluğun olmadığı durumlarda kontenjan talep edebiliyor ya da otelin uygun olduğu tarihleri görüntüleyerek rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor. “Seyahat Planlama” özelliği, tek bir ekran üzerinde uçak bileti, transfer ve otel rezervasyonu gibi hizmetlerin kolayca satın alımına olanak tanıyor. Kullanıcılar, paylaşma özelliği ile beğendikleri, konaklamayı düşündükleri ya da deneyimledikleri otelleri kolaylıkla sevdikleriyle paylaşabiliyor. Ayrıca, geçmiş ve gelecek tüm rezervasyonlarını “Profil” sekmesi içerisinde görüntüleyebiliyor.

Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması ödeme seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. Kullanıcılar, birden fazla kredi kartı ile ödeme kolaylığının yanı sıra banka ve kredi kartında biriken puanlarla da ödeme yapabiliyor, mobil ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyor.

*“Müşteri memnuniyetinde sektör birinciliği, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde 1.507 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak 9 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göredir. Bu sonuca göre Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde kesintisiz lider konumda yer almaktadır.”

SETUR HAKKINDA
1965 yılında Koç Topluluğu şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 22 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 50 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi: Ogilvy / Erdem Dicle / 0549 841 06 73 / erdem.dicle@ogilvy.com

1 yorum

registrarse en www.binance.com 23 Şubat 2024 - 11:58

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/es/register?ref=P9L9FQKY

Cevapla

Yorum Yaz