We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Suudi Arabistan’da üçüncü otelini açıyor

Suudi Arabistan’da üçüncü otelini açıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Continent Worldwide Hotels, yeni bir anlaşma daha imzalayarak Bin Daajam Hotel Şirketi’ne ait olan Jeddah şehrindeki Al Ertiqaa Hotel’in marka bünyesine katıldığını ve kısa bir revizyondan sonra Continent Al Ertiqaa Hotel Jeddah ismi ile işletmeye açılacağını duyurdu.

“Aynı mal sahibine ait olan Riyadh’daki otelimiz 2022 Aralık ayından beri Continent Al Waha Hotel olarak hizmet vermekte ve mal sahiplerimizin sonuçlardan oldukça memnun olmasından dolayı bu Bin Daajam Hotel Şirketi ile imzalanan ikinci anlaşmamız” diyen Orta Doğu Bölgesi CEO’su Shady Boueiry, “Bu yeni anlaşma, bölgedeki popülaritemizin arttığını göstermekte ve markalarımızla verdiğimiz hizmetlere olan güvenin kanıtına da güzel bir örnek” dedi.

Yeni açılacak olan Continent Al Ertiqaa Hotel Jeddah, Hera Street bölgesinde bulunuyor ve King Abdulaziz havalimanına sadece 13 dakikalık bir sürüş mesafesinde yer alıyor. Otel misafirleri, otelden 6 km uzaklıktaki Al Tayebat Uluslararası Şehri’ne erişebilirken Mandarin Caddesi de yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Ayrıca otel, Jeddah’ın diğer ana turistik yerleri arasında bulunan Billy beez gibi yerlere 4.3 km mesafede bulunuyor.

Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan ise, “Canlı kültürü ve mirası ile güçlü bir turizm altyapısı kurmakta olan Suudi Arabistan’ın, Continent Worldwide markalarına kucak açmasından ve markalarımızın pazarda Kabul görmesinden oldukça memnunuz. Shady Boueiry ve bölgedeki güçlü ekibi, Türk markalarımızı emin adımlarla büyütmekte ve tanıtmakta. Kısa sure içinde Lübnan ve Dubai’deki tesislerimiz de misafir kabul etmeye hazır olacak ve açılacak” dedi.

Continent Worldwide Hotels yeni açılacak Continent Al Ertiqaa Hotel Jeddah ile birlikte Suudi Arabistan’da faaliyette olan üç operasyonel tesise sahip, ve 2023 yılı içinde Dubai, Beyrut ve Suudi Arabistan’da altı tane daha Continent Hotel markalı otel açılmayı planlıyor.

Yorum Yaz