We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Swandor Hotels & Resorts’a 3 Büyük Ödül

Swandor Hotels & Resorts’a 3 Büyük Ödül

GM Haber Merkezi

Dünyanın en prestijli otel ödüllerinden biri olan “The World Luxury Awards”ın 17. yılı, bu yıl tarihi ve kültürel zenginliğiyle bilinen Atina, Yunanistan’da, Grand Hyatt Athens otelinde gerçekleşen ödül törenine Swandor Hotels & Resorts’ü temsilen Yunanistan Bölge Müdürü Kağan Ergül katılmıştır. Ödül töreni, 28 Ekim 2023’te, lüks sektörün öne çıkan temsilcilerini bir araya getirdi.

Bu özel gece, tüm dünyadan yaklaşık 300 kuruluşun, lüks misafirperverlik endüstrisine olan bağlılıkları ve taahhütleri için ödüllendirildiği bir etkinlikle taçlandı.

“Swandor Hotels & Resorts – Topkapı Palace” bu yıl da organizasyondan ödüllerle döndü:
Avrupa Kıtasının En İyi Herşey Dahil Oteli ve En İyi Aile Oteli ödülü, Bölgenin de En İyi Saray Konsepti Otel ödülü olmak üzere 3 farklı kategoride ödüllere layık görüldü.

Swandor Hotels & Resorts Yunanistan Bölge Müdürü Kağan Ergül, Swandor grubu olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bu anlamlı süreçte alınan ödüllerden dolayı son derece mutlu ve gururlu olduklarını dile getirdi.

Yunanistan’ın tarihi başkentinde gerçekleşen bu büyük etkinlikte, misafirlere The Greek Priestesses ve The Famous Zorba’nın gösterileri yapıldı. Etkinlikler, Grand Hyatt Athens’in çatısında ayın altında ve uzakta parlayan Akropolis’in eşliğinde devam eden after party ile sona erdi.

Swandor Hotels, PGS Hotels, Dessole Hotels ve Woovo Hotels markalarıyla 5 farklı ülkede 9 otelle faaliyetlerine devam ediyor. Swandor Hotels, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sürdürerek sektördeki yerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Yorum Yaz