We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Ethno Hotel’den Işıl Işıl Lansman

Ethno Hotel’den Işıl Işıl Lansman

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Yeni bir tatil kültürü mottosu ve rafine lüks anlayışıyla, Türkiye’nin son dönemde turizm alanındaki önemli yatırımlarından biri olan Ethno Hotels Belek’in Taşkent Yakka Saray’da düzenlediği ön lansman ve tanıtım etkinliğine 300’ün üzerinde profesyonel acente çalışanları ve sahipleri katılım gösterdi.

Orta Asya ve BDT bölgesinde çok güçlü bir iletişim yatırımına hazırlanan Ethno Hotels Belek, Best Service ve AsiaLux ile verimli bir organizasyona imza attı.

Best Service Genel Müdürü İkram Nizam, Ethno Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Nahit Kara ve Ethno Hotels Satış ve Pazarlama Direktörü Şahin Senai’nin de katılım gösterdiği etkinlikte açıklama yapan Kara, “Ethno Hotel, adı gibi bir çok farklı kültürden beslenen, bu kültürlerin en değerli unsurlarını aynı potada eriterek yepyeni bir tatil kültürü yaratmayı hedefliyor. Gastronomiden konaklamaya, gösterilerden sanata kadar birçok ilki bünyesinde barındıracak Ethno’da ilk günden beri en büyük isteğimiz hiç kimseye ve hiçbir yere benzememekti. Eminiz ki misafirlerimiz her Ethno anında bu farklılığı ve ayrıcalığı hissedecekler” dedi.

Ethno Hotels Belek 2024 yılının Mayıs ayında konuklarına “Merhaba” diyecek.

Yorum Yaz