We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel TatilBudur’dan ara tatil rotaları

TatilBudur’dan ara tatil rotaları

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde farklı tatil alternatifleri sunan TatilBudur; ara tatile özel rotaları belirledi. Ebeveynlere ve çocuklara tam bir şifa kaynağı olacak Termal oteller, şehre yakın ve doğayla iç içe olan destinasyonlar ara tatilde şehir hayatına kısa bir ara vermek isteyenleri bekliyor.

TatilBudur; sonbaharın son demlerinde ara tatille birlikte şehir hayatına kısa bir ara vermek isteyenler için Türkiye’nin birbirinden değerli destinasyonlarında birbirinden özel tur paketleriyle yeni rotaları keşfe davet etti.

ŞEHRE YAKIN DESTİNASYONLARDA KISA BİR ARA

Temiz hava ve yeşillikle ve buluşmak isteyenler için sakinliği ile saklı bir cennet olan Sapanca, yılın her mevsimi ayrı bir atmosfere bürünen Abant, yeşilliğin içinde buz gibi serinlik sunan Yedi Göller, TatilBudur’da her bütçeye uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleri ile misafirleri bekliyor.

DOĞAYLA BAŞ BAŞA OLMAK İSTEYENLER KARADENİZ YOLUNDA

Karadeniz, yeşil doğası, geleneksel evleri, benzersiz yaylaları, tarih kokan yapılarıyla ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma vapuru ile ulaştığı Samsun, Terme, birçok göl ve şelale gibi doğal yapıya sahip Ordu, Trabzon’un tüm güzelliklerini göz önüne seren Boztepe, gecesi ayrı gündüzü ayrı ihtişama sahip Giresun gibi farklı benzersiz atmosferlere sahip farklı destinasyonlarda sıra dışı bir deneyim yaşamak isteyenler için muhteşem bir Karadeniz turu oluyor.

LÜKSÜN VE KONFORUN BİR ARADA OLDUĞU TERMAL OTELLER

Arınmak, ruhunu ve bedenini rahatlatmak isteyenlerin ilk tercihi olan Afyon, Denizli, Kırşehir, Balıkesir, Yalova ve Bursa’da bulunan termal oteller; her detayının titizlikle düşünüldüğü odaları ile misafirlerin beğenisini kazanıyor.

Yorum Yaz