We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel TUI Hotels & Resorts Türkiye elektrikli şarj istasyonları kurdu

TUI Hotels & Resorts Türkiye elektrikli şarj istasyonları kurdu

TUI Hotels & Resorts Türkiye, ZES (Zorlu Energy Solutions) ile yaptığı ortaklık ile TUI MAGIC LIFE, TUI BLUE ve TT Hotels bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren 16 otelinde, elektrikli araçları ile seyahat eden misafirlerine hizmet vermek adına tüm otellerinde elektrikli şarj istasyonu ve gerekli donanımı kurdu.

TUI, 25 yıl önce daha fazla çevre korumasına ihtiyacımız olduğu bilinci ile çevreci ve sürdürülebilir turizm adına faaliyetler başlattı. Elektrik ve su tasarrufu, enerji kaynaklarının doğru kullanımı, atıklardan kaçınma ve atık suları yeniden kullanma, aynı zamanda yerel bölge insanını ve üreticilerini destekleyerek doğru kaynak kullanımını hedefledi ve bu hedefleri konusunda çalışma ortaklarını da her zaman desteklediğini vurguladı.

Sıfır karbon salınımına olan pozitif katkısı ile doğa dostu elektrikli araçların kullanımını teşvik etmek ve bu aracı kullanan misafirlerine destek olmak amacı ile ZES ile ortaklık yapan TUI Hotels & Resorts Türkiye, tüm otellerinde basit bir aplikasyon ve kolay ödeme yöntemi ile elektrikli şarj istasyonlarını misafirlerinin kullanımına açtı.

Şu anda aktif olarak şarj istasyonu kullanan TUI otellerinin; TUI MAGIC LIFE Belek, TUI MAGIC LIFE Masmavi, TUI MAGIC LIFE Sarıgerme TUI MAGIC LIFE Bodrum, TUI BLUE Sarigerme Park, TUI BLUE Seno, TUI BLUE Tropical, TUI BLUE Palm Garden, TUI BLUE Pascha Bay, TUI BLUE Grand Azur, Pegasos World, Pegasos Resort, Pegasos Royal, Pegasos Club, Holiday Village Turkey ve TTH Hydros Club olduğu belirtildi.

Yorum Yaz