We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel TURİZMDE YILIN İTİBARLISI: TATİLSEPETİ

TURİZMDE YILIN İTİBARLISI: TATİLSEPETİ

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Marketing Türkiye’nin tüketici ve pazar araştırmalarına dayanarak, 70 kategoride yaptığı itibar ve marka değer ölçümleri açıklandı. The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin turizm ve seyahat kategorisinde ‘yılın itibarlısı ödülü’ bir kez daha Tatilsepeti’nin oldu.

Tatilsepeti, ödüllerine bir yenisini daha ekleyerek marka itibarını güçlendirdi. Pazar ve tüketici araştırmaları konusundaki yetkinliğiyle öne çıkan Akademetre Research and Strategic Planning’in Marketing Türkiye adına gerçekleştirdiği “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçlarına dayanarak düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu. Temsili 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 70’in üstünde kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar, Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törenle ödüllerine kavuştu. 10.’su düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde Tatilsepeti, ikisi üst üste olmak üzere üçüncü kez turizm ve seyahat kategorisinde ‘’yılın itibarlısı’’ seçildi.

Tatilsepeti’nin 2023 içinde aldığı diğer ödüller ise şöyle: The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde “Yılın İtibarlısı Ödülü”, Marketing Türkiye 2023’te “Adressable TV Kullanımı Gümüş Ödülü”, 8. Şikayetvar ACE Awards 2023’te “Mükemmel Müşteri Memnuiyeti Başarısı Gold Ödülü” Uzak Rota Global’23’te “Otel Rezervasyonunda Dünyanın Önde Gelen Web Sitesi Ödülü”.

Yorum Yaz