We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Türkiye’deki ilk lifestyle oteline imza atıyor

Türkiye’deki ilk lifestyle oteline imza atıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

2024 yılının başında açılması planlanan Hyde Bodrum, her şey dahil lüks bir deneyim sunan ilk Hyde olmasının yanı sıra, markanın Türkiye’deki ilk destinasyonu olmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen lifestyle turizm yatırım şirketleri arasında bulunan Ennismore, 2024’ün başlarında açılması planlanan Hyde Bodrum’ a imzasını attığını duyurarak marka için iki önemli dönüm noktasına işaret etti: Markanın Türkiye’deki ilk oteli ve aynı zamanda bünyesindeki ilk “her şey dahil” lüks tatil destinasyonu olması.

Hyde Bodrum, yüksek standartta eğlence, müzik ve spor aktiviteleri aracılığıyla festival hissine odaklanan ve sadece yetişkinlere yönelik, her şey dahil bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Hyde Bodrum, her şey dahil lüks hizmetini olağanüstü gastronomi destinasyonlarıyla birleştirerek, seçkin bir yaşam tarzı tasarımı ve programlamasıyla bir kaçış ve eğlence cenneti yaratacak.

Ege Denizi’nin ışıltılı turkuaz sularıyla çevrili Bodrum Yarımadası’nın göz alıcı doğasında konumlanacak olan Hyde Bodrum, incelikli dokunuşlar ile tasarlanan 211 oda ve dört villadan oluşacak. Konuklar, çeşitli pop-up’lar ve canlı performanslar eşliğinde, başta otelin merkezinde yer alan benzersiz havuzu olmak üzere, farklı eğlence alanlarını deneyimleyebilecekler. Sağlıklı yaşam ve SPA alanlarının yanı sıra Hyde’ın özel plajı, konuklara dinlenmek ve yeniden enerji toplamak için farklı olanaklar sunacak. Hyde Bodrum’un lobisinde özel olarak tasarlanan uzun sofalar ve paylaşımlı masalar, Hyde misafirlerinin sosyalleşmelerini ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlayacak.

Global bir lezzet tablosunu ön plana çıkaracak Hyde Bodrum, Ennismore’un bünyesindeki F&B konsept stüdyosu Carte Blanched tarafından tasarlanan altı seçkin yemek destinasyonuna sahip olacak. Ana binasında yer alacak olan The Greater Palms, geleneksel kahvaltıdan akşam yemeğine kadar büfesinde gün boyu benzersiz tatlar sunacak. Sun & Moon ise güneş ve ayın ışık oyunları arasında hafif atıştırmalıklar ve serinletici içecekler sunan, tüm gün açık çok yönlü bir kahve ve kokteyl bar olarak hizmet verecek. Otelin bir diğer seçkin restoranı La Rebelle, klasik lezzetlerin eğlenceli bir sunumla buluştuğu ve bir parti atmosferine sahip bir Fransız Bistrosu. Gün doğumundan gün batımına kadar Hyde’ın imza festival havasını taşıyan Bungalow Pool Bar ve Hyde Bodrum’a parti havası getirecek yüksek enerjili Hyde Beach Club ise, dünyaca ünlü DJ’lerin partilerine ev sahipliği yapacak ve güneş batarken, kokteyl bardan samimi bir gece kulübüne dönüşecek.

Hyde Bodrum misafirleri, dünya çapında özenle seçilmiş, her şey dahil tatil köylerini keşfetmek için rezervasyon yapmalarına olanak sağlayan ve bu yazın sonlarında kullanıma açılacak yeni bir öncü dijital platform olan allclusivecollection.com üzerinden de rezervasyon yaptırabilecek.

Ennismore İş Geliştirmeden Sorumlu Başkanı ve Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Başkan Yardımcısı Louis Abboud, “Hyde markasının doğasında var olan müzik, özgürlük ve keşif duygusunu alıp, bu temayı, ilk her şey dahil deneyimine dönüştürmekten heyecan duyuyoruz. Hyde Bodrum, Ege kıyılarına benzersiz bir deneyim getirecek ve festivallerden ilham alan eğlence ve müzik anlayışımızın her şey dahil algısını da değiştireceğini umuyoruz.” diyerek yeni projeyle ilgili düşüncelerini belirtiyor.

Lifestyle konsepti, turizm ve otelcilik endüstrisinin en hızlı büyüyen segmentleri arasında yer alıyor. Ennismore da bu alanda 100’den fazla oteli temsil eden 13 markadan oluşan bir koleksiyona öncülük ediyor. 140’tan fazla otel ve 200 restoran ve barın da önümüzdeki yıllar içerisinde açılması planlanıyor. Ennismore, 2023 yılında Maison Delano Paris, Fransa; Mama Shelter, Rennes, Fransa; SO/ Uptown Dubai, BAE; 21C Museum Hotel St. Louis, ABD; The Hoxton, Charlottenburg, Almanya ve Hyde Ibiza, İspanya dahil olmak üzere yaklaşık 20 otel daha açmaya hazırlanıyor.

Yorum Yaz