We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Ata: “2023’te hedefimiz Avrupa pazarı”

Ata: “2023’te hedefimiz Avrupa pazarı”

Turizm adına yeni bir heyecan ve iddialı bir marka olarak sektöre giriş yapacak olan We-Flytour S.A. bir yılı aşkındır devam eden başta teknoloji olmak üzere alt yapı çalışmalarında son aşamaya geldi. Sektör hedeflerini belirleyen şirket, 2023 yılı itibariyle, “Hayalleriniz Bizimle Başlayacak” sloganıyla faaliyetlerine başlıyor. We-Flytour, ilkeleri ve projeleri ile Türkiye başta olmak üzere Uluslararası pazarda da en kısa zamanda yerini alacak.

We-Flytour, misafirlerine tatil planlarının en başından itibaren gerek kullanışlı dijital altyapısı ile gerek deneyimli tatil danışmanları ile tatilin başlangıcından eve dönüşlerine kadar geçen sürede Lüksemburg, Almanya ve Türkiye ofislerindeki ekibiyle kaliteli hizmet vaat eden We-Flytour CEO’su Aydın Ata, 2023 yılında ülkemize gelen turist sayısının artışında We-Flytour’un katkısının büyük olacağını da vurguladı.

2022 kış hedefleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan uluslararası krizlerin her sektörde olduğu gibi turizm sektöründe de birçok farklılıklara sebep olduğunu belirten Ata, “Pandemi sürecinin bitmesiyle birlikte Antalya, turizm sektöründe bu farklılaşmayı fırsata çevirmiştir. Oteller ve operatörler kış sezonunu cazip fiyatlarla ve uzun konaklama kampanyalarıyla büyük turist kitlesi hedeflemektedir. Özellikle kış sezonuna ilişkin operasyonlar bizler için çok önemli. Kayak merkezleri ve termal tesisleriyle kış mevsimi unutulmayacak tatil imkanları sunuyor. Buna ilave olarak Kültür turları da yine bu dönemde en önemli kozlarımızdan” dedi.
Sağlık turizmi için Almanya’ da çok önemli birliklerle iyi ilişkilerinin devam ettiğini belirten Aydın Ata, “Bu doğrultuda başta Antalya olmak üzere konusunda uzman hekimlerle anlaşmalar yapıldı. Sağlık Turizmi adına da beklentilerimiz çok yüksek” diye konuştu.

We Flytour olarak Antalya Turizm Fuarı’ndaydık

4. Antalya Turizm fuarında 85 ve 86 nolu standlarda yer alan We-FlyTour, 2 gün süren fuarda turizm profesyonellerinden, katılımcılardan ve birebir görüşmeler gerçekleştirdiğimiz acente ve otel yetkililerinden büyük ilgi gördü. Bu ilgi için teşekkür ettiklerini söyleyen Aydın Ata, “Bizim için verimli geçen fuar sayesinde birçok yeni destinasyonlara ulaşmış olduk. Günden güne büyümenin heyecanını yaşıyoruz” diyerek ATF22 hakkında görüşlerini bildirdi.

Şirketin CEO’su Aydın Ata, We-Flytour’u şu şekilde tanımlıyor;

“Her yaşa ve her zevke uygun tatil seçenekleriyle geniş ürün yelpazesine sahip bir tur operatörüdür. Kişisel tatilinizi planlamak için istediğiniz tüm lüks fırsatları sunmaktadır.

Turizm sektörüne mesaj

Turizm sektörüne kalite ve dürüstlük mesajı veren Ata, “İyi bir marka olmak, kalite ve dürüstlükten ödün vermemektir. Yapılan iş tek seferlik değil, sürekliliği sağlamaktır” dedi.

Yorum Yaz