We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Dream Holiday Resort Kuzey Ege’de iddialı

Dream Holiday Resort Kuzey Ege’de iddialı

Balıkesir bölgesinde bulunan Dream Holiday Resort 1 Haziran 2023 tarihinde hizmete açılacak. Yenilenme aşamasında olan otelde uluslararası yolcu taşımacılığının yapıldığı Edremit Havalimanı’na olan yakınlığı sebebiyle, Avrupalı misafirlerin de ağırlanması bekleniyor.

Tatilrüyası.com Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özürün Kuzey Ege’de iddialı bir işletme olacaklarını belirterek, “Otelimiz Balıkesir Ören bölgemizde, İstanbul’a 3,5 saat mesafede, İzmir ve Bursa’ya 2 saat mesafede, Edremit Havaalanına 10 Km ve Ayvalık’a 35 Km mesafede, denize sıfır konumdadır. Mavi Bayraklı bir denize sahip olan otelimiz 1 Haziran 2023’te tamamen yenilenmiş olarak hizmete başlayacaktır” dedi.

Misafir memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Özürün, “Kuzey Ege’de iddialı bir işletme olacağımıza eminiz. 140 odaya sahip otelimizde her şey dahil hizmetimizde iç Pazar ve Balkan Pazarı ağırlıklı misafir ağırlamayı planlarken, Edremit Havaalanının Uluslararası olması özelliği ile Avrupa’dan planlanabilecek uçuşlar ile Avrupalı misafirlere de hizmet sunabilme imkanına sahip olacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz