We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Türkiye’nin En İyi Golf Tur Operatörü Oldu

Türkiye’nin En İyi Golf Tur Operatörü Oldu

GM Haber Merkezi

Türkiye’nin önde gelen golf turizmi acentelerinden biri olan Kaden Golf, üst üste üç yıl boyunca World Golf Awards organizasyonunda “Türkiye’nin En İyi Golf Tur Operatörü” ödülünü kazanarak büyük bir başarıya imza attı. 2018 yılında Deniz Gürlersan ve Katya Gürlersan tarafından kurulan Kaden Golf, kısa sürede golf dünyasının dikkatini çekti ve bu prestijli ödülü kazanarak golf severlere unutulmaz bir golf tatili deneyimi sunmaya devam edeceğini kanıtladı.

Ödül töreni öncesinde World Golf Awards geleneksel golf turnuvası Yas Links golf sahasında
düzenlendi. Bu turnuvada Deniz Gürlersan ve Katya Gürlersan’nın takımı tüm katılımcılar arasında 3. olarak orada da başka bir başarı örneği sergilediler.

Etkinlik Abu Dhabi’deki Yas Island’da gerçekleşti ve dünya genelinden golf turizmi temsilcilerini bir araya getirdi. Ödülü, Kaden Golf’ün kurucularından Katya Gürlersan sahneye çıkarak teslim aldı.
Kaden Golf, Türkiye’nin doğal güzelliklerini ve lüks golf sahalarını keşfetmek isteyen golf severlere mükemmel seyahat paketleri sunuyor. Bu ödül, şirketin kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ettiğini ve golf turizminin önde gelen isimleri arasında haklı bir konuma sahip olduğunu 3. defa kanıtlıyor.

Yorum Yaz