We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Extranetwork 150 Otele Ulaştı

Extranetwork 150 Otele Ulaştı

GM Haber Merkezi

2020 yılında kurulan Extranetwork, büyümeye devam ediyor. Geliştirdikleri sitem ve sağladıkları dijital çözümler ile otellerin online rezervasyonlarını ve kârlılıklarını artırmaya devam eden Extranetwork’in Kurucu Ortağı Onur Yavuz, üç yılın sonunda 150 otele hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Yaklaşık üç yıldan bu yana otellere dijital çözümler sunduklarını ifade eden Onur Yavuz, “En çok tercih edilen ürünlerimizden rezervasyon motoru, web sayfası, kanal yönetimi entegrasyonu otellerimizin en çok tercih ettiği sitemler. Aynı zamanda otellere, teknik modülleri, banka entegrasyonları gibi farklı çözümlerde sağlıyoruz. Yaklaşık üç yıldır Antalya,İstanbul,İzmir,Türkiye’nin çeşitli yerleri ve Gürcistan pazarlarında aktif olarak faaliyet gösteriyoruz” dedi.

Ağırlıklı olarak Antalya ve İstanbul bölgesinde daha yoğun çalıştıklarına da dikkat çeken Yavuz, “Çünkü daha büyük tesisler, daha online tesisler oldu için bizim sistemler ile de daha entegre oluyorlar.Otellerin bizi tercih etmesinin sebebi ise, ürünümüzün çok kompakt olması, mobil uyumlu olması, telefon aplikasyonun olması , çalışanların da esnekliğini arttırmış oluyor. Sonuçta artık, otelciler günün her saati çalışmak zorunda kalabiliyor. Burada da basit çözümler, aslında otelcinin işini kolaylaştırıyor. Bugün bir aplikasyondan otelin satışını yönetmek, çeşitli raporlar alabilmek,otecinin de hayatını kolaylaştıran bir şey. Bizimle çalışan oteller arasında Antalya’da Sealife Grubu var,Özkaymak Grubu var, VON Resorts otelleri var,İstanbul’da WOW otel grubu, Grand Yavuz Hotel Sirkeci grubu gibi önemli tesislere hizmetler veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde de şirketimize birçok portföy otelimiz dahil oldu. Şu anda hizmet verdiğimiz otel sayısı 150’ye ulaştı. Birinci yılımızı demo yılı olarak görmüştük. Kontrattan ziyade birkaç otelle deneme yılı gerçekleştirmiştik. Bu denemeler, geçen sene ve bu sene itibariyle, 10 tesise ve bu tesislerin büyük bir kısmı da yüksek odalı kapasiteleri, ortalama 250 ile 300 odalık otellerden oluşuyor” diye konuştu.

Haber: Halil Öncü

Yorum Yaz