We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel İlk Türk cruise gemisi Blue Sapphire, lise öğrencilerini ağırladı

İlk Türk cruise gemisi Blue Sapphire, lise öğrencilerini ağırladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya Valiliği ve Selectum Blu Cruises, Cumhuriyetin 100. yılı nedeniyle Aksu Fen Lisesi, TOBB Fen Lisesi ve Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini Antalya Limanı’nda bulunan Blue Sapphire’de ağırladı.

İlk Türk cruise gemisi olan Selectum Blu Cruises’a ait Blue Sapphire’i deneyimleme fırsatı bulan öğrenciler kendileri için düzenlenen yemeğe katıldıktan sonra gemiyi gezdi. Selectum Blu Cruises ve Blue Sapphire yöneticileri öğrencilere gemi hakkında bilgi verip soruları yanıtladı.

Vali Yardımcısı Suat Seyitoğlu, Vali Yardımcısı Yalçın Sezgin, Liman Başkanı Alper Keçeli, Q Terminal Genel Müdürü Özgür Sert, Blue Sapphire Kaptanı Fikri Salman, Selectum Hotels & Resort İcra Kurulu Üyesi Tayfun Turanlıoğlu ve Anex Tour Genel Müdür Yardımcısı Çağlayan Özbayık, hem 29 Ekim’in önemini anlattı hem de iş hayatındaki seçimleri hakkında önemli ipuçları verdiler.

Yorum Yaz