We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel VENEZIA PALACE DELUXE HOTEL 2024 YAZ SEZONUNU AÇTI

VENEZIA PALACE DELUXE HOTEL 2024 YAZ SEZONUNU AÇTI

Venezia Palace Deluxe Hotel, TOK ŞEN Turizm Otelcilik A.Ş. yönetimi altında, 2024 yaz sezonuna kapılarını araladı. Yeni dönemde otel, yenilenmiş yiyecek ve içecek alanları, geliştirilmiş hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla hizmet vereceğini açıkladı.

TOK ŞEN Turizm Otelcilik A.Ş.’nin vizyoner bakış açısıyla Venezia Palace, hem yerli hem de yabancı turistlerin tercihi olmayı sürdürüyor. CEO Atıl Öztürk, misafirlerine en iyi hizmeti sunabilmek için tüm ekip olarak büyük bir tutkuyla çalıştıklarını belirtirken, “Venezia Palace olarak misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Her bir detayda fark yaratmayı amaçlayarak, onlara unutulmaz bir tatil deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Yeniliklerimiz ve geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla, 2024 yazını ve sonrasını Venezia Palace’da geçirmek isteyeceğinizden eminiz” dedi.

Venezia Palace, aynı zamanda 2025 yaz sezonu için büyük bir restorasyon projesi ve yeni kurumsal kimlik çalışmalarına başladığını duyurdu. Bu yeniliklerle birlikte, otel kendini sürekli yenileyerek turizm sektöründeki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Yorum Yaz