We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa GENEL Libero Tour sahibi Ceyhan Eroğlu hayatını kaybetti

Libero Tour sahibi Ceyhan Eroğlu hayatını kaybetti

Edinilen bilgiye göre, duayen turizmci Libero Tour sahibi Ceyhan Eroğlu vefat etmiştir. GM Yönetim ve Turizm Dergisi olarak, ailesi, sevenleri ve tüm turizm camiasına baş sağlığı diliyoruz.

Prime Travel Dalaman Bölge Müdürü Ayşe Yaşar, Eroğlu’nun vefatıyla ilgili bir not paylaştı. Yaşar, “Marmaris’in ilk turizmcilerinden olan Sayın Ceyhan Eroğlu’nu kaybetmenin, büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisi turizm camiasında ve bazı sivil toplum örgütlerinde severek ve başarılara imza atarak çalışmıştır. 4 çocuk babası olan Eroğlu, turizm camiasına çocukları saygıdeğer Can, Yaman ve Yonca’yı kazandırmıştır. Herkes tarafından çok sevilen, saygı duyulan Ceyhan Eroğlu, Marmaris’i gerek yurtiçinde gerek yurtdışında en iyi şekilde temsil etmiştir. Alltours ile senelerdir süregelen iş birliğini devam ettirmiş, herkese örnek olacak partnership sergilemiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz” dedi.

1 yorum

Ahmet Tanju Dayıoğlu 19 Ekim 2022 - 12:23

Senelerce çocukluğumuz birlikte geçti.Ancak sora görüşemedik.Çocuklarına ve Ailesine Ablası Seyhan ‘a baş sağlığı dilerim.

Cevapla

Yorum Yaz