22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

 

Rusya ile Mısır arasında uçış seferlerinin yeniden başlatılması için son adım da atıldı. Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR), yayınladığı bir duyuru ile hava yolu firmalarından Mısır uçuşları için teklif alımının başladığını bildirdi. Tarifeli seferlerin dışında charter uçak seferlerini kapsayan duyuruda, Mısır’ın tatil bölgeleri Hurgada ve Sharm El-Şeyh’i kapsıyor.

HÜKÜMETE RAPORLANACAK

ATOR’un dün tüm havayolu firmalarına gönderdiği duyuruda, Mısır’a planlanan uçuş programları hakkında bilgi vermeleri istendi. Toplanacak bilginin Mısır’daki noktalara beklenen uçuşlar hakkında Rusya Federasyonu Hükümetine verilecek raporda kullanılacağı açıklandı. Duyuruda; “Bu bilgiler hava trafiğinin açılmasının hızlanmasına katkı sağlayacak” dendi.

HURGADA VE SHARM EL-ŞEHY

Taşıyıcı havayolu firmalarının kalkış noktaları Moskova veya Rusya Federasyonu şehirleri, planlanan varış noktaları ise Hurgada veya Şarm El-Şeyh olarak gösterildi. Firmalardan talep edilen uçuş sıklığı hakkında da bilgi göndermeleri istendi. Kısa sürede toparlanacak olan bu bilgiler ışığında Rusya-Mısır uçuş planlamalarının tamamlanması bekleniyor.

AÇIKLAMASI 15 HAZİRAN’DA

Talep alımında acele davranılmasının nedenini Mısır uçuşlarının kısa sure sonar başlaması anlamına geleceğini vurgulayan ATOR yetkilileri, ‘’Büyük olasılıkla, kural olarak ilgili departmanlar için çalışan taşıyıcıların uçuş planları önümüzdeki hafta sonu tartışılacak. Ön verilere göre 15 Haziran Salı günü gerçekleşecek olan Operasyon Karargahında zaten açıklanacak ”dedi.

 

 

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 22:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 22:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 22:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER