We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 2. TÜRSAB Turizm Kongresi Yaklaşıyor

2. TÜRSAB Turizm Kongresi Yaklaşıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ikincisini düzenlediği kongrenin tarihlerini açıkladı. 2. TÜRSAB Turizm Kongresi 16-18 Şubat 2024 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek. Konuyla ilgili üyelerini bilgilendiren TÜRSAB’ın duyurusunda şu ifadelere yer verildi:

Turizmin geleceğine ışık tutmak, tüm dünyada seyahat endüstrisinde yaşanan değişimi analiz etmek ve dayanışmamızı arttırmak amacıyla 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek 2. TÜRSAB Turizm Kongresi’nde yeniden bir araya geliyoruz.

Konferanslar, paneller ve akademik oturumların yanı sıra, üyeler arası tanışma, tedarikçiler ile görüşme imkânı ve bölgelerin turizm potansiyelleri hakkında bilgi edinme fırsatlarının bulunacağı kongremizde, mesleğimiz ile ilgili son gelişmeleri hep birlikte değerlendireceğiz.

TÜRSAB üyesi ve çalışanları için kongre kaydı ücretsiz olup, sadece ulaşım, konaklama veya günlük kullanım ücreti ödeyeceklerdir.

Yer: Royal Seginus Hotel, Lara/Antalya
Tarih: 16-18 Şubat 2024

Yorum Yaz